امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
همزمان با هفته دامپزشکی ؛
همزمان با هفته دامپزشکی دکتر اسماعیل بایبوردی ، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با سرپرست شبکه دامپزشکی این شهرستان بر نقش بی بدیل بخش دامپزشکی در پیشگیری از شیوع بیماریهای دامی و انتقال آن به انسان تأکید نمود.
دامپزشکی یکی از نهادهای مهم در تأمین سلامت غذایی مردم است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش ای بی نیوز ؛ دکتر اسماعیل بایبوردی ، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با رئیس شبکه دامپزشکی و کارکنان این اداره، ضمن تبریک ۱۴مهرماه روز دامپزشکی گفت: دامپزشکی یکی از نهادهای مهم در تأمین سلامت مردم، نقش بی بدیل در پیشگیری از شیوع بیماریهای دامی و انتقال آن به انسان دارد.

وی سلامت غذایی مردم را با توسعه پایدار مرتبط خواند و افزود: آثار و هزینه های بیماری مشترک دام و انسان در صورت شیوع جبران ناپذیر است.

دکتر بایبوردی با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان و نزدیکی اربعین حسینی(ع) وکشتار دام برای تهیه غذاهای نذری در شهرستان آران و بیدگل گفت: شبکه دامپزشکی باید با تشدید نظارت و با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی و دادستانی شهرستان از کشتار غیرقانونی دام در معابر عمومی جلوگیری و مکانی خاص برای این کار درنظر گیرد.

وی اعتماد عمومی مردم به مسئولان شهرستان آران و بیدگل را مهم ذکر کرد و افزود: مراکز فروش کشتار دام ، ملزم به داشتن پروانه بهداشت هستند تا ضمن تأمین سلامت مردم ، در اعتمادسازی آحاد جامعه تلاش شود.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با تأکید بر ساماندهی کشتارگاه دام در منطقه کاشان و آران و بیدگل گفت: اهمیت مأموریت و وظایف دامپزشکی شهرستان آران و بیدگل برای مردم در این خصوص بسیار مهم و حیاتی است.

وی خواستار برخورد قانونی و بدون ملاحظه با متخلفان غیرقانونی کشتار دام در شهرستان آران و بیدگل شد و خاطرنشان کرد: سلامت مردم با هیچ چیز قابل معاوضه نیست و شبکه دامپزشکی شهرستان ضمن توجه به کشتار سالم دام، این موضوع را از طریق بخشداران و دهیاران در روستاها و بخش ها رصد کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری