امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل :
اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز جهانی پست با رئیس و کارکنان اداره پست این شهرستان دیدار کردند.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با رئیس و کارکنان اداره پُست شهرستان با تبریک ۱۷مهر ماه، روز جهانی پُست گفت: یکی از ارکان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و وحدت و همبستگی ملی از طریق ارتباطات است و پُست به عنوان یکی از وسایل ارتباطی نقش ویژه ای در این خصوص دارد.

وی بیان داشت: با توجه به رشد تکنولوژی و فناوری، وجود پُست در عصر کنونی مهم است و آینده روشن از آنِ شهرستان هایی است که ارسال و مراسلات استاندارد پُستی دارند.

دکتر بایبوردی، خدمات پُستی را برای مردم شهرستان آران و بیدگل اثرگذار دانست و اضافه کرد: پُست در پیشرفت و توسعه متوازن و همچنین کارآفرینی و اشتغال پایدار شهرستان ، نقش های زیربنایی دارد.

وی بر نظارت و بازرسی مسئولان مربوطه در دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان تأکید کرد و اظهار داشت: دفاتر پیشخوان دولت، حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند و رفتار و برخورد مسئولان پُستی با مردم باید همراه با تکریم باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل بهره گیری از شیوه های نوین پُستی را گامی مهم در مدیریت دانش بنیان این نهاد خدمت رسان معرفی کرد و گفت: پُست فرش از جمله مقوله های جدید پُست در کارآفرینی و اشتغال در این شهرستان است.

وی ارائه محصولات دیگر شهرستان آران و بیدگل مانند زعفران و پسته را در راستای پُست دانش بنیان ذکر معرفی نمود و یادآوری کرد: می توان با راه اندازی پُست زعفران و پسته ضمن ایجاد اشتغال پایدار، محصول ارزشمند این منطقه را به سایر نقاط کشور معرفی کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری