امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۲۶
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل؛
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: نزدیک به 120 میلیارد ریال از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف ورزش این شهرستان هزینه شده که بخشی از آن توسط کمک های بخش خصوصی و نیکوکاران بوده است.
120 میلیارد ریال هزینه ورزش آران و بیدگل شد

ابوذر فردنژاد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اعتبارها جهت ساخت سالن ها و تکمیل زیرساخت های ورزشی هزینه شده به طوری که در این مدت، چهار سالن ورزشی و یک استخر دوقلو به حوزه ورزش آران و بیدگل اضافه شد.

وی بیان کرد: سرانه ورزشی به دنبال بهره برداری از طرح های ورزشی در این مدت از 22 سانتی متر به 39 سانتی متر افزایش یافته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل با اشاره به کمبود اعتبار دولتی برای ساخت یا تکمیل طرح های ورزشی، بر لزوم جلب کمک های خیران ورزشیار در توسعه سرانه فضای ورزشی این سهرستان تاکید کرد.

به گفته وی، هم اکنون هفت سالن ورزشی و یک استخر دوقلو زیر نظر اداره ورزش و جوانان این شهرستان قرار دارد و هشت سالن دیگر نیز زیر نظر سایر دستگاه ها فعالیت می کند.

فردنژاد تعداد ورزشکاران سازمان یافته در این شهرستان را نزدیک به سه هزار نفر برشمرد و یادآور شد: 30 هیات، 50 باشگاه ورزشی و پایگاه اوقات فراغت در شهرستان آران و بیدگل فعال است.

آران و بیدگل با جمعیت افزون بر 103 هزار نفر در فاصله 6 کیلومتری کاشان و 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع می باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری