امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۳۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل؛
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: آموزش های فنی و حرفه ای در این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون از طرف بخش های دولتی و غیر دولتی به قشرهای مختلف، ۱۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
آموزش‌ های فنی در آران و بیدگل ۱۰ درصد افزایش یافت

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش ای بی نیوز ، حبیب الله پورابراهیمی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: ۱۲۶ هزار و ۴۵۴ نفر ساعت در بخش دولتی و ۷۴ هزار و ۷۲۴ نفر ساعت از سوی بخش غیردولتی دوره آموزشی برای علاقه مندان رشته های فنی در این شهرستان برگزار شده است.

وی با بیان ادامه داد: در بخش دولتی حدود ۶۷ هزار نفر ساعت در مرکزهای سیار شهری، ۳۴ هزار نفر ساعت در مرکز ثابت ، ۱۰ هزار و ۷۷۰ نفر ساعت در روستا ، ۱۰ هزار نفر ساعت در صنایع و ۴ هزار و ۷۰۰ نفر ساعت در پادگان ارتش ارائه شد.

پورابراهیمی تصریح کرد: آموزش ها در بخش دولتی به یکهزار و ۲۱۸ نفر کارآموز و در بخش غیر دولتی حدود ۴۲۰ کارآموز ارائه شده است.

وی بیان کرد: هم اکنون آموزش ها در ۱ مرکز ثابت شهری ، سه مرکز سیار شهری و روستاها در جریان است و ۳۴ آموزشگاه آزاد هم در بخش غیردولتی به ارائه آموزش فنی و حرفه‌ای مشغول هستند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: رشته های برق صنعتی و ساختمانی ، تعمیر لوازم خانگی ، حرارتی و برقی ، سرویس کار خودرو و تعمیر وسایل گازسوز و پکیج ویژه آقایان و صنایع دستی ، هنرهای صنایع چوب ، فن آوری اطلاعات و صنایع چرم ویژه بانوان در مرکزهای ثابت این شهرستان ارائه می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری