امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۴۲
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل:
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل بیان داشت: هیات های ورزشی با ایجاد محیط های با نشاط در توسعه اقتصادی و کارآفرینی در شهرستان نقش به سزایی در سلامت پایدار شهرستان ایفا می کنند.
هیات های ورزشی در توسعه اقتصادی و کارآفرینی در شهرستان آران و بیدگل نقش به سزایی دارند

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در نشست هم اندیشی با هیاتهای ورزشی شهرستان بر ضرورت ارتقاء و توسعه ورزش های موجود شهرستان تاکید کرد.

اسماعیل بایبوردی افزود: فراهم آوردن زمینه های مناسب در راه توسعه ورزش و کشف استعدادها و مهارت های ورزشی از جمله وظایف هیاتهای ورزشی است.

وی یادآوری کرد: آینده از آن مناطق و شهرستانهایی است که به امور ورزش و جوانان و نقش آن در ترویج سلامت روحی و جسمی و نیز پشگیری از آسیبهای اجتماعی اهمیت می دهند .

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به نقش مردمی بودن ورزش و تاثیر آن در تقویت امور اجتماعی مانند سلامت اجتماعی مردم، سبک زندگی و اخلاق در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: هیات های ورزشی با ایجاد محیط های با نشاط در توسعه اقتصادی و کارآفرینی در شهرستان نقش به سزایی در سلامت پایدار شهرستان ایفا می کنند.

وی از جمله ماموریت های اداره ورزش و جوانان و هیات های شهرستان را شناسایی ورزشهای منطقه کویری با استفاده از ظرفیتهای خیرین و توجه به ورزش کودکان و معلولین ذکر کرد و خواستار ارتقای سرانه فضای ورزشی شهرستان آران و بیدگل و توجه به مباحث اخلاق پهلوانی ورزش در کنار ورزش های قهرمانی شد.

لازم به ذکر است همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل ، هیات های ورزشی و مسئولین سازمان های مردم نهاد مرتبط، ضمن دیدار با سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل نقطه نظرات و مسائل و مشکلات حوزه خود را بیان نمودند .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری