امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل :
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل گفت: از ابتدای اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی و فراگیر ( آذرماه سال ۹۶) تاکنون ۱۷۶ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال تسهیلات در آران و بیدگل از سوی بانک های عامل پرداخت شده است.
افزون بر ۱۷۰ میلیارد ریال وام اشتغال در آران و بیدگل اعطا شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): جواد صدیقیان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ۹۲ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال از این میزان در اختیار افراد دارای طرح اشتغال پایدار روستایی و ۸۴ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال در اختیار افراد دارای طرح اشتغال فراگیر قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: این تسهیلات برای اجرای ۱۴۲ طرح از سوی بانک های عامل در آران و بیدگل پرداخت شده که سهم اشتغال پایدار ۱۳۲ طرح و سهم اشتغال فراگیر ۱۰  طرح است.

وی بیان کرد: در حوزه اشتغال پایدار روستایی ۱۵۸ طرح به تصویب کارگروه اشتغال و کارآفرینی رسیده که در نهایت ۱۳۲ طرح در بانک ها مصوب و انعقاد قرارداد کردند که حدود ۸۵ درصد سهمیه سال ۹۶ تسهیلات اشتغال را تشکیل می دهد.

وی ادامه داد: در بخش اشتغال فراگیر نیز ۵۶ طرح مصوب شده که در نهایت ۱۰ طرح در بانک ها مصوب و انعقاد قرارداد کردند که حدود ۲۴ درصد سهمیه سال ۹۶ از  بانک ها تسهیلات دریافت کردند.

صدیقیان گفت: در طرح اشتغال فراگیر رتبه ۴ استان اصفهان در ۲۴ شهرستان را داریم که در نهایت به ایجاد ۴۴ شغل خواهد شد و در بخش اشتغال پایدار روستایی رتبه ۳ استان در بین ۲۴ شهرستان را داریم که موجب ایجاد ۲۰۱ شغل جدید خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری