امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۴۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
تاکید سرپرست فرمانداری آران و بیدگل؛
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با مدیر بیمه سلامت شهرستان و مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان، حضور پزشکان متخصص و بهبود روند پذیرش بیماران اورژانسی در شهرستان را ضروری ذکر کرد.
حضور پزشکان متخصص و بهبود روند پذیرش بیماران اورژانسی در آران و بیدگل ضروری است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با مدیر بیمه سلامت شهرستان و مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان با تبریک هفته بیمه سلامت (۲۷ مهر لغایت ۳ آبان ماه) نقش بیمه در سلامت روان و جسم مردم شهرستان را مهم خواند و گفت: حضور پزشکان متخصص و زبده در بیمارستانهای شهرستان و بهبود روند پذیرش بیماران اورژانسی ضروری است.

وی اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید را مهم و بی بدیل و آن را طرحی برای بهبود سیستم های سلامت در جامعه ایران نام برد.

دکتر بایبوردی خاطرنشان کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت، حفاظت مالی مردم، ایجاد عدالت برای دسترسی به خدمات سلامت و ارتقای کیفیت خدمات درمانی را به همراه داشته است.

وی ادامه داد: افزایش پاسخگویی نظام سلامت به مردم در شهرستان آران و بیدگل و کاهش پرداخت مستقیم هزینه ها از جیب مردم این شهرستان از دیگر مزایای این طرح بوده است.

مسلم آشوری، مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان نیز در این دیدار به زیر پوشش قرار گرفتن ۹۸ نفر از بیماران خاص در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: ۲۷ نفر آنها اتباع خارجی می باشند که البته هزینه درمان این بیماران خاص در مرکزهای دولتی رایگان است.

وی اضافه کرد: نزدیک به ۱۲۵ میلیارد ریال از این مبلغ به بخش دولتی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان و بیش از ۹۷ میلیارد ریال نیز به پزشکان، داروخانه ها و پاراکلینیک های خصوصی پرداخت شده است.

آشوری عنوان کرد: همچنین ۲۵۰ میلیارد ریال در نیمه نخست سال جاری برای درمان بیمه شدگان زیر پوشش بیمه سلامت در این منطقه هزینه شد که ۱۳۳ میلیارد ریال به اسناد سرپایی و بقیه نیز برای اسناد بستری بود.

به گفته وی، شمار بیمه شدگان در حوزه سرپرستی شمال استان اصفهان ۱۳۰ هزار نفر می باشد که از این تعداد ۸۵ هزار نفر در شهرستان کاشان، ۲۳ هزار نفر در آران و بیدگل، ۲۲ هزار نفر نیز در شهرستان نطنز هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری