امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۴۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل؛
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: ۳ میلیارد و ۲۹۳ میلیون ریال در ۶ ماه ابتدایی امسال کمک های مردمی در بخش دولتی و غیردولتی برای ارتقای خدمت رسانی به مددجویان زیر پوشش در این شهرستان جذب شد.
بهزیستی آران و بیدگل افزون بر ۳ میلیارد ریال کمک مردمی جذب کرد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): حیدر ایمانیان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ۲ میلیارد ریال این کمک ها بصورت نقدی و مابقی آن غیر نقدی و خدماتی بوده است.

وی با اشاره به رشد ۱۰ درصدی کمک ها نسبت به مدت مشابه سال قبل بیان کرد: کمک های جمع آوری شده در راستای نیازهای مددجویان زیر پوشش از جمله در زمینه های درمان ، مسکن ، جهیزیه ، سبد کالا و خرید وسائل هزینه و پرداخت می شود.

و با بیان اینکه سازمان بهزیستی از همه ظرفیت ها در راستای توانمندسازی جامعه هدف بهره می برد گفت: 2 هزار و 100 نفر در حوزه توانبخشی و 180 نفر در حوزه اجتماعی زیر پوشش بهزیستی آران و بیدگل قرار دارند.

وی به نقش پررنگ خیرین در کمک به بهزیستی در همه زمینه ها گفت: اجرای برنامه های این سازمان تنها با اعتبارهای دولت تحقق پیدا نمی کند و نیازمند مشارکت های مردمی به عنوان سرمایه های اجتماعی است.

به گفته وی هم اکنون مرکزهای خیریه حضرت ابوالفضل (ع) ، امیرالمؤمنین (ع) و خانه کودک و نوجوان بوستان نرگس زیر نظارت اداره بهزیستی آران و بیدگل فعالیت می کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری