امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل :
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: حدود ۲۳۶ هزار و ۲۹۸ مترمربع از زمین های دولتی این شهرستان در ۵ سال گذشته آزادسازی شده است.
افزون بر ۲۳۰ هزار مترمربع زمین در آران و بیدگل آزادسازی شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): مجتبی آراسته در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این مقدار آزادسازی در ۳۱ مرحله انجام شده است که بالای ۹۰ درصد آن از سال ۹۴ تا کنون انجام شده است.

وی ادامه داد: ارزش ریالی این زمین ها که با همکاری دستگاه قضائی و نیروی انتظامی قلع و قمع و آزادسازی شد ۲۵۰ میلیارد ریال است.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل تصریح کرد: شهرستان آران و بیدگل رتبه چهارم آزادسازی اراضی ملی و دولتی را در استان اصفهان دارد و حفاظت بیشتر از زمین های دولتی به عنوان یکی از مصداق های بیت المال به جد در دستور کار است.

وی افزود: تصرف غیرقانونی زمین های دولتی و ملی به یک فرهنگ نادرست تبدیل شده که در این راستا برای کوتاه کردن دست واسطه ها و متصرفان باید اطلاع رسانی شود و این مجموعه نیز به نوبه خود با متصرفان زمین بر اساس قانون به جد برخورد خواهد کرد.

او در ادامه با هشدار نسبت به معامله با افراد سودجو، از مردم خواست تا پیش از هر گونه اقدامی برای خرید زمین و ملک استعلام های لازم را از واحد املاک و حقوقی اداره راه و شهرسازی دریافت کنند.

وی همچنین از کسب رتبه برتر اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل در شاخص های اختصاصی بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی سال ۹۶ اداره کل راه و شهرسازی اصفهان خبر داد و گفت: رئیس این اداره ه بعنوان کارمند برتر سال ۹۶ معرفی شد.

به گزارش ای بی نیوز، شهرستان آران و بیدگل با 610 هزار هکتار وسعت و برخورداری از 280 کیلومتر راه های همسنگ در فاصله 6 کیلومتری کاشان و 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری