امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آيين و مراسم اربعین حسینی؛
همزمان با فرا رسيدن اربعين حسيني و چهلمين روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ياران باوفايش ، کاروان عزاداری همراه با مراسم تعزيه در شهر ابوزيدآباد برگزار گرديد.
کاروان عزاداری و تعزیه روز اربعین در شهر ابوزیدآباد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): مردم شهر ابوزيدآباد و هيئت حسينی اين شهر با برپايي آيين هاي ويژه اربعين حسيني ، در سوگواری سرور و سالار شهيدان و اهل بيت مظلومش غرق در ماتم و عزا شدند.

در اين آيين و مراسم ،كاروان عزاداران هيئت حسينی ابوزيدآباد از حسينيه الزهرا (س) با حركت دستجات عزاداری سينه زنی و زنجيرزنی و با پياده رويی از خيابان ها و ميادين اصلي شهر ، خود را به محل برگزاری مراسم تعزيه روز اربعين در محدوده پارک شقايق رساندند تا عاشقان و سوگواران حسيني همنوا با حضرت زينب (س) و حضرت زين العابدين (ع) در سوگ سرور و سالار شهيدان عزاداری نمايند و گوشه ای از مصائب كربلا  و قدم هاي جابر بن عبدالله انصاری به عنوان اولين زائر قبر مطهر امام حسين (ع) را به صورت تعزيه نظاره نمايند.

مراسم تعزيه روز اربعين به همت هيئت حسينی شهر ابوزيدآباد و با حضور هزاران نفر از اقشار مختلف مردم ابوزیدآباد و بخش کویرات برگزار شد و در پايان ، كاروان عزاداران حسينی با حركت به حسينيه الزاهرا (س) نماز جماعت نماز ظهر و عصر را اقامه نمودند.

در اين مراسم ، بانيان و شيفتگان به ساحت مقدس اهل بيت (ع) و حضرت سيد الشهدا (ع) با برپايي موکب و ايستگاههای صلواتی ، از عزاداران و عاشقان حسينی پذيرايی کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری