امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل :
امام جمعه آران و بیدگل گفت: استکبار جهانی به خیال خود می خواهد 13 آبان ملت ایران را تحریم کند، در حالی که تحریم ها چیز جدیدی نیست و با مقاومت مردم ایران همواره شکست خورده است.
تحریم های آمریکا همواره با مقاومت مردم شکست خورده است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ):  آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل با اشاره به در پیش بودن روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: راهپیمایی 13 آبان امسال در حالی برگزار خواهد شد که استکبار جهانی و در راس آن آمریکایی ها جنگ روانی آغاز کردند.

وی بیان کرد: دشمنان می خواهند با جنگ روانی مردم را ترسانده و قحطی کاذب ایجاد کنند اما مردم فهیم ایران مانند گذشته توطئه های آنها را نقش بر آب خواهند کرد.

امام جمعه آران و بیدگل، 13 آبان را نتیجه یک انقلاب، استقامت و پایداری ملتی سرافراز برشمرد و اضافه کرد: این ملت بزرگ تصمیم گرفت در برابر ستم و بی عدالتی استکبار جهانی بایستد و عقب نشینی نکند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری پیاده روی اربعین گفت: راهپیمایی امسال حماسه و نمایش قدرت امت شیعه بود که قدرت سازی عاشورا، وحدت و همدلی ملت ایران و عراق را بار دیگر نشان داد.

موسوی عنوان کرد: راهپیمایی بزرگ امسال نشان داد که به رغم تحریم ها و مشکلات اقتصادی، مردم مسلمان ایران و عراق مصمم تر و با اراده ای قوی تر در صحنه حضور دارند.

وی افزود: راهپیمایی اربعین امسال با وجود تهدیدهای داعش جلوه های زیبای از خود گذشتگی، میهمان نوازی، دوستی و وحدت 2 ملت را در امنیت کامل نشان داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری