امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل؛
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: نزدیک به 2 میلیارد و 420 میلیون ریال از ابتدای سال جاری تا کنون تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیر پوشش در این شهرستان پرداخت شده است.
بیش از 2 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): حیدر ایمانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: یک میلیارد از این تسهیلات به کسب و کارهای خرد و سایر مبلغ جهت اشتغال خانگی به 20 نفر از مددجویان پرداخت شده که دوره بازپرداخت این تسهیلات با کارمزد پایین ، پنج ساله می باشد.

وی بیان کرد: این بسته های های حمایتی در جهت فراهم کردن زمینه های اشتغال و فعالیت مولد و پایدار برای خدمت گیرندگان و توانخواهان زیر پوشش بهزیستی ، حفظ کرامت انسانی ، ایجاد امنیت اجتماعی ، روانی ، اقتصادی و خودکفایی نسبی جامعه هدف اعطا شد.

رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل همچنین اضافه کرد: پرداخت 82 میلیون ریال حق بیمه خویش فرمایی به 11 نفر از مددجویان و 73 میلیون ریال جهت بیمه کارفرمایی به هشت نفر دیگر از مددجویان زیر پوشش در سال جاری صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: برای ایجاد اشتغال پایدار ، پرداخت حق بیمه خویش فرمایی و کارفرمایی تعریف شده که شخص کارفرما در صورت بکارگیری افراد معلول می تواند از این حق بیمه پرداختی از سوی بهزیستی بهره مند شود.

به گفته ایمانیان، 2 هزار و 100 نفر در حوزه توانبخشی و 180 نفر در حوزه اجتماعی از شهرستان آران و بیدگل زیر پوشش خدمات بهزیستی هستند.

آران و بیدگل با جمعیت افزون بر 103 هزار نفر در فاصله 6 کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری