امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده آران و بیدگل؛
احمد امیرآبادی در جلسه علنی دوشنبه مجلس اعلام کرد که سوال ملی جواد ساداتی نژاد نماینده آران و بیدگل از وزیر خارجه در مورد امضای غیرکارشناسی سند 2030 و اقدامات وزارت خارجه به منظور پیشگیری از تکرار این اقدام در مجامع بین المللی، اعلام وصول شد.
یازده سوال ملی نمایندگان از سه وزیر اعلام وصول شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش خبرنگار ای بی نیوز ، احمد امیرآبادی در جلسه علنی دوشنبه مجلس اعلام کرد که سوال ملی جواد ساداتی نژاد نماینده آران و بیدگل از وزیر خارجه در مورد امضای غیرکارشناسی سند 2030 و اقدامات وزارت خارجه به منظور پیشگیری از تکرار این اقدام در مجامع بین المللی، اعلام وصول شد.

وی ادامه داد: همچنین سوال ملی جمشید جعفرپور نماینده لارستان از وزیر خارجه درباره بی توجهی به حقوق بازرگانان و صرافان ایرانی شاغل در امارات متحده عربی و سوال ملی محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودر آهنگ از وزیر خارجه درباره اقدامات صورت گرفته در مورد محور قرار دادن اقتصاد و توسعه و ارتقای جایگاه ایران در صحنه بین الملل اعلام وصول شد.

عضو هیات رئیسه مجلس اضافه کرد: سوال ملی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و علیرضا سلیمی نماینده محلات از وزیر خارجه در مورد عدم اقدام لازم برابر طرح دعاوی ظالمانه آمریکا علیه ایران اعلام وصول شود.

امیرآبادی افزود: همچنین سوال ملی علی ساری نماینده اهواز از وزیر خارجه درباره نتیجه عملکرد وزارت خارجه و ارتباط آن با روابط خارجه و تاثیر آن اعلام وصول شد.

عضو هیات رئیسه مجلس همچنین بیان کرد: سوال ملی 16 نماینده از وزیر خارجه درباره سهم ایران از بستر و زیربستر دریای خزر در رژیم حقوقی این دریا و نقش دیپلماسی ایرانی در کنوانسیون دریای خزر، اعلام وصول شد.

وی عنوان داشت: سوال ملی محمدرضا صباغیان نماینده مهریز از وزیر خارجه درخصوص عملی نشدن ادعای برد - برد در قرارداد برجام علیرغم تعهدات ایران اعلام وصول شد.

عضو هیات رئیس مجلس از اعلام وصول سوال ملی سمیه محمودی نماینده شهرضا و تعدادی از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص عدم شفافیت در سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین سوال ملی محمدرضا صباغیان نماینده بافق از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد عدم تدوین آئین نامه اجرایی نحوه پشتیبانی از مراکز آموزشی و تحقیقاتی حوزوی خبر داد.

امیرآبادی اظهار داشت: سوال نصرالله پژمانفر نماینده مشهد، و احمد امیرآبادی نماینده قم از وزیر فرهنگ درباره عدم توجه به محتوای فیلم های کمدی در سال های اخیر اعلام وصول شد.

وی گفت: سوال ملی هدایت الله خادمی نماینده ایذه از وزیر نفت درخصوص اجرای غیرعادلانه سیاست های گازی کشور در بخش خدمات گازرسانی اعلام وصول می شود.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: همچنین طرح نمایندگان برای ابلاغ و اجرای قوانین نیز اعلام وصول شد.

نمایندگان مازندران روز مازندران را تبریک گفتند.
مجمع نمایندگان استان مازندران در بیانیه ای 14 آبان مصادف با روز مازندران را تبریک گفت.
محمدعلی وکیلی عضو هیات رئیسه مجلس با قرائت این بیانیه اظهار داشت: در بیانیه مجمع نمایندگان استان مازندران آمده است 14 آبان مصادف با روز مازندران است که در شورای فرهنگ عمومی به مناسبت بیعت مازندرانیان با علویان به روز مازندران نامگذاری شده است.

وی بیان کرد: نمایندگان مجمع مازندران در این بیانیه این روز را به تمامی مردم مازندران تبریک گفته اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری