امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۷۵
گروه : اقتصادی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرپرست راه و شهرسازی استان:
در جلسه ای با حضور حمیدرضا امیرخانی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ، سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران دو شهرستان کاشان و بادرود و تنی چند از مسئولین در محل اداره کل راه و شهرسازی ، مشکلات دو شهرستان در حوزه راه ، مسکن و شهرسازی بررسی شد.
جاده 34 کیلومتری کاشان - بادرود تا اوایل زمستان افتتاح میشود

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): ساداتی نژاد نماینده شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از اقدامات انجام شده در حوزه راه و شهرسازی در سالهای اخیر قدردانی کرد و با اشاره به مشکلات و خواسته های مردم در این حوزه گفت : اقدامات خوبی تا کنون جهت رفع مشکلات در این حوزه انجام شده که امروز جهت پیگیری مصوبات گذشته و تکمیل پروژه ها موارد جا مانده از گذشته را پیگیری می کنیم .

از جمله پروژه های مطرح شده شهرستان کاشان در این جلسه ، تکمیل جاده کاشان –بادرود و ادامه مسیر تا استان قم ، پروژه مشهد اردهال – کاشان ، مشهد اردهال به امامزاده علی ابن باقر (ع) تحت عنوان حرم تا حرم ، احداث پل چنار و سه راهی استرک و تعیین تکلیف زمین نمایشگاه بین المللی کاشان بود.

حمیدرضا امیرخانی سرپرست راه و شهرسازی استان به تعویق افتادن فرایند تکمیل پروژه ها را در عدم تامین و تخصیص اعتبارات به پروژه ها و وجود مشکلات اقتصادی موجود دانست و اظهار داشت: جاده کاشان – بادرود به طول 26 کیلومتر عملیات پایه انجام و آماده آسفالت است و با تکمیل 8 کیلومتر ادامه مسیر این محور به طول 34 کیلومتر با شرایط تامین قیر پروژه تا پایان این فصل به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص پروژه کاشان –مشهد اردهال هم بیان کرد: این پروژه به طول 30 کیلومتر به دلیل وجود موانع و تاسیسات و احداث تقاطع غیر همسطح چنار شامل گذر زمان شده که با رفع این مشکلات به بهره برداری میرسد.

مقرر شد سه پروژه سه راهی استرک  و مشهد اردهال تا امامزاده علی ابن باقر (ع) و احداث پل راوند نیز جهت تایید در کمیسیون بررسی طرح ها مطرح تا در صورت تصویب طرح، مطالعات و اقدامات اولیه جهت اجرا انجام پذیرد.

وی با توجه به واگذاری زمین جهت احداث نمایشگاه بین المللی در کاشان از طرف راه و شهرسازی اظهار داشت: این زمین جهت احداث نمایشگاه در اختیار شهرستان قرارگرفته و لازم است. شهرستان در اسرع وقت با توجه به قیمت گذاری انجام شده نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

در ادامه مشکلات و مسائل شهرستان آران و بیدگل توسط مسئولین شهرستان مطرح شد که از آن جمله واگذاری اراضی 93 هکتاری شرکت سلیمان صباحی آران و بیدگل ، تکمیل محور سفیدشهر به کاشان ، احداث باند دوم کاشان - ابوزید آباد و احداث کمربندی کاشان – آران و بیدگل بود که مدیرکل راه و شهرسازی در این باره گفت: 66 هکتار از اراضی سلیمان صباحی واگذار و انتقال سند آن انجام شده و 27 هکتار مابقی نیز انجام خواهد شد و مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

محور سفیدشهر به کاشان نیز به طول 10 کیلومتر که در حال حاضر 3 کیلومتر آن روکش آسفالت انجام شده ، به لحاظ عدم تخصیص اعتبارات بسیار ضعیف بوده اما در صورت تامین و تخصیص اعتبارات لازم تا پایان بهمن ماه آماده آسفالت خواهد بود.

امیرخانی در خصوص احداث باند دوم کاشان- ابوزیدآباد در حوزه آران و بیدگل گفت: این محور به طول 26 کیلومتر است که 6 کیلومتر آن انجام شده و مابقی نیاز به اعتبار 180 میلیارد ریالی دارد که کیلومترهای ابتدای آن با مشارکت شهرداری کاشان آسفالت خواهد شد.

سرپرست راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به احداث کمربندی کاشان – آران و بیدگل با توجه به خواسته نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از خواسته های مهم در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: این پروژه به عنوان یکی از ضروری ترین پروژه های مورد پیگیری در شهرستان کاشان و آران و بیدگل مقرر شده تا با هماهنگی فرمانداری آران و بیدگل و با مشارکت فرمانداری کاشان پیشنهادات و مطالعات لازم به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ارائه تا تصمیمات لازم جهت احداث این پروژه مهم در شهرستان انجام پذیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری