امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۸۲
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
روابط عمومی هیئت امنائ شوریاری و مدیریت محله عباس آباد؛
با فرا رسیدن ایام ربیع الاول و هفته وحدت ، طرح تجلیل از خادمین محله کلید خواهد خورد.
طرح تجلیل از خادمین محله عباس آباد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش روابط عمومی هیئت امنائ شوریاری و مدیریت محله عباس آباد ، در اجرای دهمین پروژه مدیریت محله عباس آباد و همزمان با فرا رسیدن ایام ربیع الاول و هفته وحدت ، طرح تجلیل از خادمین محله کلید خواهد خورد.

مسئول کمیته فرهنگی و هنری شورایاری عباس آباد اظهار داشت: در روز شنبه 3 آذرماه به همت کمیته فرهنگی ، هنری و تصویب هیئت امنا شورایاری ، مرحله اول جشنواره تجلیل از خادمین محله عباس آباد با برگزاری مراسم تجلیل از دو پاکبان زحمتکش محله عباس آباد آغاز می گردد.
 
حمید رهی در خصوص اجرای این طرح اظهار داشت : به منظور تقدیر و تشکر از کسانی که سال ها در محله عباس آباد در مشاغل مختلف زحمت کشیدند در مناسبت های مختلف این پروژه خواهد شد.

وی افزود: در آغاز این طرح عظیم فرهنگی و اجتماعی ، به پاس قدردانی از زحمات دو نفر از پاکبانان این محله ، مرحله اول این پروژه با تجلیل از این عزیزان بی ادعا و زحمتکش آغاز می گردد.

مسئول کمیته فرهنگی و هنری شورایاری عباس آباد  خاطر نشان کرد: به دلیل نقش موثر دانش آموزان در سلامت و پاکیزگی  جامعه ، تجلیل از پاکبانان در روز صبح روز شنبه در سالن اجتماعات مدرسه شهیدان شبانپور برگزار خواهد شد و دانش آموزان نیز با برگزاری مسابقه " نامه ای به پاکبان محله" به استقبال این عزیزان خواهند رفت.

وی با بیان اینکه مراسم دیگری نیز در شب میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) در مسجد امام زمان عباس آباد برگزار و مجددا از این عزیزان تجلیل به عمل خواهد آمد.

 یادآور می شود: محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری شهرداری مرکزی و  شهرداری ناحیه 1 کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد 1406» در طی 10 سال بیش از 150 پروژه عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی ، سلامت و مبلمان شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد در محله عباس آباد اجرا نماید و پروژه تجلیل از خادمین محله، دهمین پروژه طرح عباس آباد 1406 می باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری