امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۸۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار صمیمانه با خبرنگاران:
دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار صمیمانه با خبرنگاران و مدیران کانال های خبری شهرستان اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل در مقوله های صنعت، کشاورزی و گردشگری پیشرو و متمایز از سایر شهرستان هاست.
خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل ، ناظران بیدار توسعه در منطقه هستند

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی اعتماد به نفس مردم این شهرستان را ستودنی عنوان کرد و گفت: گردشگری شهرستان آران و بیدگل در دو بخش مرکزی و کویرات، پتانسیل بسیار خوبی برای رشد و توسعه روزافزون و ارتقای این شهرستان است.

دکتر بایبوردی در ادامه بیان کرد: خبرنگاران، عاملان و حاملان دانایی و خرد شهرستانند که با تیزبینی خود میتوانند پیام آور آرامش و با غفلت از رسالت خویش، زمینه ساز ناآرامی باشند.

وی، خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل را ناظران بیدار توسعه در منطقه دانست و اضافه کرد: خبرنگاران این شهرستان اگر بخواهند در عرصه رسانه های جمعی رفاقت و رقابت کنند باید به سمت تقویت خودشان در حوزه های دانش ارتباطات جمعی، سواد فناوری، جامعه شناسی و روانشناسی مجهز شوند.

خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل ، ناظران بیدار توسعه در منطقه هستند

اسماعیل بایبوردی، عامل پیشرفت و توسعه شهرستان آران و بیدگل و موثر در کاهش نرخ بیکاری این منطقه را ظرفیت های خوب این خطه کویری در حوزه صنعت عنوان کرد و گفت: شهرک های صنعتی تولید فرش ماشینی این شهرستان با محدودیت دستیابی به مواد اولیه قرار دارند ولی چرخه اقتصاد و صنعت این شهرستان با همت صاحبان صنایع به فعالیت خود ادامه می دهد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل یاد آوری کرد: کشورهای استکباری و در رأس آن آمریکا در پی ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان هستند اما با درایت مقام معظم رهبری و تدبیر ریاست محترم جمهوری، شاهد همبستگی و اتحاد روزافزون مردم و مسئولان در کشور و این شهرستان هستیم.

دکتر اسماعیل بایبوردی خواستار راه‌اندازی کریدور گردشگری شهرستان آران و بیدگل شد و اظهار داشت: منطقه گردشگری کویر مرنجاب، یکی از فرصتهای خوب گردشگری برای بازیابی هویت ملی ایرانیان و مردم این شهرستان است.

خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل ، ناظران بیدار توسعه در منطقه هستند

وی فراهم کردن زیرساخت اینترنت، ایجاد کیوسک های تلفن و فانوس های جهت نما در منطقه کویر مرنجاب را ضروری دانست و گفت: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ماه گذشته و دستور وی جهت نصب آنتن های تلفن همراه، شاهد آغاز فرآیند نصب آنتن در منطقه کویر مرنجاب هستیم که امیدواریم به زودی مردم شاهد بهره برداری از آن باشند.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد و توسعه گردشگری پایدار در کویرهای شهرستان آران و بیدگل و تقویت گردشگری با اخلاق بیان کرد: باید اخلاق گردشگری و فرهنگ سازی این موضوع با ساخت تابلوهای تبلیغاتی و ترکیبی از هنر و علم درآگاه سازی مردم و گردشگران تلاش کرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ، ایجاد مجتمع تجاری-گردشگری در این شهرستان را ضروری دانست و افزود: ایجاد مجموعه های تجاری با امکانات رستوران، فضاهای تفریحی، فروش محصولات محلی و صنایع دستی و ایجاد نمایشگاه فروش فرش می تواند ضمن ماندگاری گردشگران در شهرستان، موجب رونق اقتصاد جامعه محلی شود که در این راستا با رایزنی های انجام شده و جذب سرمایه گذار در ورودی شهر، احداث پروژه سه هزار میلیارد ریالی مجتمع گردشگری ارغوان در دستور کار قرار دارد.

خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل ، ناظران بیدار توسعه در منطقه هستند

فرماندار آران و بیدگل خواستار ارتقاء سطح ادارات و برگزاری کارگاه آموزشی ارتباطات رسانه های جمعی برای مدیران ادارات این شهرستان شد و گفت: رؤسای ادارات باید پاسخگوی اصحاب رسانه های جمعی و افکار عمومی باشند و آنان را فرصت و نه تهدیدی برای عملکرد خود بدانند.

دکتر بایبوردی همچنین گفت: یحیی آباد نه تنها معضل نیست بلکه فرصتی برای خدمت رسانی مطلوب به منطقه ای است که از امکانات خوبی بهره مند نیست و باید برای این منطقه چاره اندیشی کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آران و بیدگل در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه راه و شهرسازی در دو بخش مرکزی و کویرات این شهرستان بیان داشت: با برنامه ریزی های انجام شده، بخش اعظم مشکلات راه در بخش مرکزی شهرستان حل می شود.

خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل ، ناظران بیدار توسعه در منطقه هستند
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری