امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل؛
شجره طیبه بسیج به چهلمین سال تأسیس خود بر اساس اندیشه بلند مؤسس این نهاد معجزه گون حضرت امام خمینی(ره) ورود می کند.
بیانیه ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): در تفکر پیامبرگونه این مرد بی نظیر تاریخ، حضور مردم، حضور سازمان یافته، منسجم و تشکیلاتی آحاد مختلف جامعه یک ضرورت مسلم برای حفظ و بقای انقلاب اسلامی است.

نقش آفرینی در 5 آذر 58 که بنا به دستور ایشان نهال مردم در حراست از هویت اسلامی و انقلابی در تشکیل بسیج مردمی تبلور ساخت.

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج

حوادث و توطئه های گوناگون دشمنان اسلام ناب و انقلاب برآمده در طی این 40 سال نشان داد که اگر بسیج مردمی نمی بود و این سازمان مردم نهاد در عرصه های مختلف مبارزه با مستکبران سلطه جو به میدان نمی آمد امروز شاهد 40 سالگی انقلاب اسلامی با این حجم از دسیسه ها و خیانت ها، فشارها و اذیت ها نبودیم.

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج

این حقیقت شبیه افسانه با تقدیم خون هزاران عزیز، همچون سدی محکم از کیان نظام اسلامی دفاع کرده و با گذشت سال های مختلف هیچ خللی در خود ندیده و با حضور میلیون ها مرد و زن بسیجی محکم تر و استوار تر از گذشته حضور خود را به رخ دوست و دشمن می کشد تا مصداق این کلام مقتدای خود حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) باشد که: بسیج برای دوستان امید آفرین، برای جوانان شور آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل ضمن گرامی داشت هفته بسیج و نثار سلام و درود الهی بر شهیدان بسیج، ضمن تجدید بیعت  با رهبر عزیزمان، به بسیجیان شهرستان آران و بیدگل اعلام می دارد: با بصیرت و اقتدار، با غیرت و شجاعت این مسیر پر افتخار را ادامه خواهند داد.

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری