امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۹۰
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به همت شورایاری و مدیریت محله عباس آباد؛
با تجلیل از پاکبانان ‌محله عباس آباد، پروژه تجلیل از خادمین محله در آران و بیدگل کلید خورد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): مسئول روابط عمومی شورایاری و مدیریت محله عباس آباد اظهار داشت:  در روز میلاد با سعادت نبی اکرم محمد مصطفی(ع) و رئیس مذهب شیعه امام جعفر امام صادق (ع) مرحله اول جشنواره تجلیل از خادمین محله با برگزاری مراسم تجلیل از دو پاکبان زحمتکش محله عباس آباد آغاز شد.
 
از پاکبانان ‌محله عباس آباد تجلیل شد

امیر بستان پیرا گفت: این مراسم باشکوه با حضور رئیس کانون های مساجد استان یزد، شهردار ،رئیس شورای اسلامی، رئیس اداره آموزش و پرورش،کارشناسان اداره آموزش و پرورش،خانواده معظم شهیدان شبانپور،و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مدرسه شهیدان شبانپور برگزار گردید.

 وی افزود: در این مراسم که با نظم بی نظیر و اجرای برنامه های فرهنگی دانش آموزان مدرسه شبانپور همراه بود ، مهندس یوسفیان عضو شورای شهر آران و بیدگل به نیابت از دکتر رمضانی شهردار آران و بیدگل در سخنانی کوتاه به جایگاه ویژه دانش آموزان در پاکیزگی محله و مدرسه اشاره کرد و افزود: شما دانش آموزان امروز میزبان پاکبانانی هستید که زحمات زیادی برای شما و مردم متحمل می شوند و ما باید به این عزیزان کمک کنیم .

از پاکبانان ‌محله عباس آباد تجلیل شد

در ادامه این مراسم مهندس یوسفیان  شهردار سابق آران و بیدگل آلبوم قدیمی از مراحل ساخت پارک احمدآباد را به شورایاری و مدیریت محله عباس آباد تقدیم کرد.

بستان پیرا خاطر نشان کرد: به دلیل نقش موثر دانش آموزان در سلامت و پاکیزگی  جامعه ، مسابقه «نامه ای به پاکبانان محله »درسه مدرسه شهیدان شبانپور،مدرسه راهنمایی خسروی و دبیرستان شهید بهشتی برگزار گردید که بیش از 100 نامه به شورایاری ارسال گردید که از  12 نفر دانش آموزان نیز تقدیر شد.

 یادآور می شود: محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری شهرداری مرکزی و شهرداری ناحیه 1 کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد 1406» در طی 10 سال بیش از 250 پروژه عمرانی،فرهنگی،ورزشی،سلامت و مبلمان شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد در محله عباس آباد اجرا نماید و پروژه تجلیل از خادمین محله، دهمین پروژه طرح عباس آباد 1406 می باشد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری