امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۹۳
گروه : مذهبی » مساجد
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد از مسجد و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل بازدید کرد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): حجت الاسلام مصطفی گرجی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد در سفری یک روزه از مسجد و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل بازدید کرد.

بازدید مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد از مسجد و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) آران و بیدگل

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد در دیدار با هیئت امنای مسجد امام زمان (عج) عباس آباد و مدیر و اعضای کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) گفت: مسجد خاستگاه بزرگی برای اداره جامعه امروز است که می توان بسیاری از مشکلات و دغدغه های جامعه را در آن حل کرد.

حجت الاسلام مصطفی گرجی خاطرنشان کرد: کانون های مساجد پس از ربع قرن تلاش فرهنگی هنری در کنار مساجد در شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان سازمان مردم نهاد تصویب شدند و بیانیه مأموریت آنها نیز در حوزه کودک، نوجوان و خانواده با رویکرد جذب قشر خاکستری است.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد تصریح کرد: کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) آران و بیدگل دارای پتانسیل و ظرفیت بالای فرهنگی،هنری، اجتماعی، رسانه ای است، که میتوان به عنوان یکی از خاص ترین و برترین کانون های مساجد کل کشور از آن یاد کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری