امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار شهرستان آران و بیدگل:
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در همایش دانش آموزی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در هنرستان زنده یاد اکرمیان آران و بیدگل گفت: آموزش و پرورش، کلیدی ترین حوزه در پیشگیری و گرایش اعتیاد در نوجوانان و جوانان است.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی با بیان اینکه معلمان و خانواده ها خود نیز باید از آسیب های اجتماعی به دور باشند افزود: باید با فراهم کردن محیطی بدون استرس برای دانش آموزان بتوانیم برای آنها امید آفرینی کنیم.

آموزش و پرورش کلیدی ترین حوزه در پیشگیری و گرایش اعتیاد در نوجوانان و جوانان است

وی یکی از راهکارهای مدیریت کاهش آسیب های اجتماعی دانش آموزان این شهرستان را مدرسه محور و خانواده محور کردن مدیریت ها ذکر کرد و گفت: برای رشد تربیتی بهتر و کاهش دادن آسیب های اجتماعی کودکان و نوجوانان، باید آنها را پرسش گر، خلاق، صبور، نظم پذیر، دارای روحیه تعامل و مهارت ارتباطی پرورش دهیم .

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: موفقیت دانش آموزان این شهرستان و دور شدن آنان از آسیب های اجتماعی، نه تنها موفقیت و پیشرفتی برای شهرستان؛ بلکه برای استان و کشور به ارمغان می آورد.

به گفته وی برای کاهش اعتیاد به مواد مخدر در شهرستان آران و بیدگل نیازمند تاکتیک هایی هستیم که در این زمینه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر مهم ترین موضوع محسوب می شود و این مهم نیازمند آموزش های کافی برای دانش آموزان است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان دلایل گرایش دانش آموزان به مواد مخدر بررسی و رصد می شود و در این زمینه می توان از ظرفیت معتادان بهبود یافته و تجربیات آنان در پیشگیری و کاهش اعتیاد بهره برد.

گفتنی است این همایش دانش آموزی با حضور اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و در راستای آگاه سازی دانش آموزان برگزار شد و یکی از معتادان بهبود یافته به ارائه مطالبی در خصوص علل گرایش نوجوانان به اعتیاد و رهایی از این بلای خانمان سوز پرداخت.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری