امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۹۶
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
کارشناس اداره هواشناسی آران و بیدگل گفت: هفته خوبی از نظر بارندگی داشتیم و تا روز گذشته چیزی حدود 10.5 میلی‌متر باران باریده است.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از ایسنا،حسین شکری زاده در خصوص شرایط آب و هوایی هفته جاری، اظهار کرد: با ورود سیستم بارشی در روز شنبه تا عصر دوشنبه شاهد بارندگی نسبتاً خوبی در سطح شهرستان بودیم به صورتی که میزان بارش باران به 10.2 میلی‌متر رسید و لطافت خاصی به چهره گرد گرفته شهر کویری آران و بیدگل داد.

بارندگی سال آبی در آران و بیدگل به ۳۲ میلی‌متر رسید

وی افزود: البته بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که از امروز تا اول هفته آینده مورد خاصی از بارندگی نخواهیم داشت و شاهد روزهایی معمولاً صاف تا کمی ابری با دمای بین 15درجه در ظهر و ۵ درجه در شب هنگام خواهیم بود.

شکری زاده به میزان بارندگی سال آبی امسال اشاره کرد و گفت: از اول مهر که شروع سال آبی است تاکنون چیزی حدود ۳۲ میلی‌متر بارندگی داشته‌ایم که سال گذشته در این زمان بارندگی صفر بوده است و نشان می‌دهد که در سال جدید تاکنون شاهد باران‌های خوبی بوده ایم، ولی نباید از صرفه‌جویی در مصارف خانگی و کشاورزی غفلت کرد، چون با وجود بارندگی نسبتا خوب هنوز در خطر بحران بی‌آبی و خشک‌سالی هستیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری