امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندارشهرستان آران و بیدگل؛
فرماندارشهرستان آران و بیدگل گفت: راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان، گامی در توسعه پایدار این منطقه است
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار نمایندگان سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان کشور و استان اصفهان با وی، به ظرفیت های این شهرستان اشاره کرد و فعالیت دانشگاه در هر منطقه را از علائم حیاتی یک جامعه پویا و دانش بنیان ذکر کرد.

وی در این نشست، آموزش و پرورش را یکی از تأثیرگذارترین نهادهای تعلیم و تربیت نیروهای انسانی و توسعه همه جانبه و پایدار در این شهرستان نام برد و گفت: اگر امروز به این مرحله از توسعه و پیشرفت رسیده ایم و موفق به رفع نیازمندی های خود شده ایم به دلیل وجود معلمان حوزه تعلیم و تربیت و استادان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است.

دکتر بایبوردی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان نیز در راستای تعلیم و تربیت نیروی انسانی تلاش می کند، افزود: نقش دانشگاه به عنوان آخرین زنجیره توسعه که تربیت نیروی انسانی در آن شکل می گیرد مهم و بی بدیل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مأموریت گرا بودن دانشگاه ها اشاره کرد و ضمن اعلام حمایت و همکاری بر راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان گفت: با توجه به تعداد ۲۰ هزار دانش آموز در شهرستان آران و بیدگل و کمبود نیروی انسانی در این حوزه، لزوم احداث دانشگاه فرهنگیان با اولویت آموزش های ابتدایی احساس می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری