امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در بازدید از کریدور جدید گردشگری آران و بیدگل- سنبک- ویگل، بر ضرورت ساماندهی و اجرای گردشگری سالم و مبتنی بر شعائر دینی و اسلامی در مناطق گرشگری تاکید کرد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) ، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه شهردار و جمعی از مسئولان این شهرستان از کریدور جدید گردشگری آران و بیدگل- سنبک- ویگل بازدید کرد.

ضرورت ساماندهی و اجرای گردشگری سالم و مبتنی بر شعائر دینی و اسلامی در مناطق گرشگری آران و بیدگل

وی در این بازدید بر ضرورت ساماندهی و اجرای گردشگری سالم و مبتنی بر شعائر دینی و اسلامی در مناطق گردشگری تاکید کرد و گردشگری را نوعی سرمایه گذاری و فرصتی دانست که می تواند درآمد و اشتغال پایدار را برای جوانان و مردم شهرستان آران و بیدگل به وجود آورد.

دکتر بایبوردی به شش کریدور گردشگری این شهرستان اشاره کرد و اولین کریدور گردشگری این شهرستان را کریدور گردشگری مذهبی آستان مقدس امامزاده های شهرستان آران و بیدگل عنوان و آن را از ظرفیت های مهم گردشگری مذهبی در این خطه از ایران اسلامی ذکر کرد.

وی دیگر کریدورهای گردشگری این شهرستان را شامل ۱.کریدور گردشگری آران و بیدگل- کویر مرنجاب ۲.کریدور گردشگری ابوزیدآباد- کرشاهی- سیازگه- چاه عروس ۳.کریدور گردشگری سفیدشهر- نوش آباد- آران و بیدگل- کویر مرنجاب ۴.کریدور گردشگری کاروانسرای عباسی- قصر بهرام ۵. کریدور گردشگری آران و بیدگل- سنبک- ویگل نام برد و اظهار امیدواری کرد: با راه اندازی و ساماندهی کریدورهای گردشگری این شهرستان شاهد گردشگری سالم و مبتنی بر اصول دینی، اسلامی و اخلاقی در این شهرستان باشیم.

گفتنی است در کریدور گردشگری آران و بیدگل- سنبک- ویگل، آتشکده ویگل قرار دارد که این آتشکده مربوط به دوره ساسانی و در درون محوطه تاریخی وسیعی قرار دارد که از دوره پیش از اسلام تا دوره های مختلف اسلامی آباد بوده است.

ضرورت ساماندهی و اجرای گردشگری سالم و مبتنی بر شعائر دینی و اسلامی در مناطق گرشگری آران و بیدگل

ضرورت ساماندهی و اجرای گردشگری سالم و مبتنی بر شعائر دینی و اسلامی در مناطق گرشگری آران و بیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری