امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دبیر سومین جشنواره ادبی «شکوه امامت»، اسامی صاحبان آثار برگزیده این جشنواره را اعلام کرد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، علی لواف در حاشیه اختتامیه جشنواره ادبی شکوه امامت در آران و بیدگل گفت: این جشنواره با هدف ترویج معارف خاصه امام حسن عسکری(ع) و ترغیب شاعران به خلق آثار در حوزه شعر آیینی برای سومین سال متوالی برگزار شد.

معرفی برگزیدگان جشنواره ادبی «شکوه امامت» در آران و بیدگل

 دبیر سومین جشنواره «شکوه امامت» افزود: ۱۸ اثر از شهرهای مختلف کشور به بخش نهایی داوری این جشنواره راه یافت که در این مرحله، اثر ادبی «ابراهیم زمانی» از استان قم رتبه نخست و جایزه ویژه جشنواره را کسب کرد.

 لواف افزود: همچنین اثر ادبی «حسین عرشی» از کاشان موفق به کسب رتبه دوم شد و آثار «حسین جعفرزاده» و «سید مهدی میرحسینی» از آران و بیدگل و «فاطمه بدیعی» از کاشان به عنوان دیگر آثار برگزیده این جشنواره انتخاب شد.

 دبیر جشنواره شکوه امامت اظهار داشت: همچنین در این جشنواره از آثار «دخیل میرزایی»، «رحمت اله افشار رؤوف» و «استادی» به عنوان آثار قابل تقدیر، تجلیل شد.

 لواف افزود: همچنین آثار برتر سومین جشنواره شکوه امامت در قالب نشریه «شکوه امامت» چاپ و منتشر شد.

 شایان ذکر است؛ سومین جشنواره ادبی شکوه امامت به مناسبت سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع) با همکاری مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن ادبی هلال، اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل،مجتمع فرهنگی مذهبی حضرت علی اصغر(ع) چهارسوق ، دبیرخانه دائمی آیین ها و همایش های مذهبی و بیت شاعر آیینی مرحوم استاد سید شهاب موسوی برگزار شد.

معرفی برگزیدگان جشنواره ادبی «شکوه امامت» در آران و بیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری