امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار شهرستان آران و بیدگل از فعالیت ۶۷ سازمان مردم نهاد دارای مجوز در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه هیات نظارت بر سازمانهای مردم نهاد این شهرستان، نقش این نهاد غیردولتی در توسعه و پیشرفت شهرستان را مهم خواند و گفت: سازمانهای مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل، حلقه اتصال و مشارکت مردم و مسئولان این شهرستان هستند.

فعالیت ۶۷ سازمان مردم نهاد دارای مجوز در شهرستان آران و بیدگل

وی مشارکت مردم را یکی از بازوان اصلی ارتقا و پیشرفت شهرستان خواند و افزود: نقش سازمانهای مردم نهاد در حضور و مشارکت مردم آران و بیدگل در مسئولیت های اجتماعی شهرستان بی بدیل و مهم است.

دکتر بایبوردی، نقش سازمانهای مردم نهاد در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی، درمانی و دیگر حوزه ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: نهادهای مردمی، سرمایه اجتماعی این شهرستان هستند.

وی با تاکید بر استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در حوزه مسائل اجتماعی گفت: به کارگیری مشارکت مردم در مسائل و مشکلات مربوط به شهرستان و استفاده از ظرفیت افراد و سازمان های مردم نهاد می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی کمک شایانی بکند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تعداد سازمان های مردم نهاد ثبت شده و دارای مجوز از سوی فرمانداری این شهرستان را ۶۷ سمن ذکر کرد و گفت: از کارکردهای مهم سازمان‌های مردم‌نهاد، اجتماعی‌شدن مردم و به تبع آن توسعه پایدار شهرستان است.

وی تاکیدکرد: در این راستا باید بسترهای مطلوبی برای فعالیت سازمان‌های مردم نهاد فراهم کنیم تا بتوانیم به سوی توسعه پایدار گام های تاثیرگذاری برداریم.
تعداد بازدید:    
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری