امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۱۵
گروه : اقتصادی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پس از ۵ سال توقف؛
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل از آغاز عملیات اجرایی چهارمین مجموعه انبوه سازی شهرستان آران و بیدگل پس از ۵ سال توقف خبر داد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، مجتبی آراسته گفت: عملیات اجرایی چهارمین مجموعه انبوه سازی شهرستان آران و بیدگل در ماحت ۷ هکتار با عنوان پروژه «رزلند» پس از ۵ سال توقف، با تلاش  اداره راه وشهرسازی شهرستان آران وبیدگل و حمایت های اداره کل متبوع از سر گرفته شد.
 
عملیات اجرایی چهارمین مجموعه انبوه سازی آران و بیدگل از سر گرفته شد

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل افزود: باز طراحی، بازبینی و نقشه و اسکلت های اجرایی این  پروژه ۳۹۰ واحدی در شهرک ولی عصر، بلوار احمدآباد و ابلاغ به پیمانکار جدید شرکت مهد فام سپاهان انجام شده و عملیات اجرایی آن با سرعت در حال انجام است.

آراسته با بیان اینکه هر واحد در متراژ ۱۷۰ متر مربع با ۹۰ متر زیربنا در دو طبقه با سازه بنایی با شناژهای قایم و ستون احداث می شود، گفت: این پروژه به صورت خودمالک بوده که طی توافق اراضی دولت در اختیار پیمانکار ذی صلاح جهت ساخت قرار گرفته و با نظارت سازمان نظام مهندسی و اداره کل راه وشهرسازی درحال تکمیل شدن است.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل در خصوص تسهیلات در نظر گرفته شده برای صاحبان واحدهای مذکور گفت: زمین این مجموعه از اراضی دولتی است که از سوی راه و شهرسازی به پیمانکار واگذار شده و  بانک مسکن به صاحبان هر یک از واحدها وام ۴۰۰ میلیون ریالی با کارمزد ۴ درصد پرداخت می کند.

مجتبی آراسته با بیان اینکه محوطه سازی این پروژه هم بر عهده اداره راه و شهرسازی است اظهار کرد: در این پروژه انبوه ساز، کلیه فضاها و امکانات شهری مورد نیاز از جمله مدرسه، بوستان، بیمارستان، خیابان، محوطه سازی، مجتمع تجاری و هایپرمارکت پیش بینی شده است.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری