امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با حضور وزیر آموزش و پرورش؛
در سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به شهرستان آران و بیدگل، ۵ پروژه آموزشی و ورزشی خیّر ساز کلنگ زنی شد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، آموزشگاه ۱۲ کلاسه «سجادی» در شهرک پردیسان آران و بیذگل یکی از بزرگترین پروژه هایی است که به دست وزیر آموزش و پرورش کلنگ زنی شد. این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال توسط خیّر مدرسه ساز جواد سجادی  احداث خواهد شد.

 همچنین سید محمد بطحایی کلنگ احداث چمن ورزشی مصتوعی و والیبال ساحلی «زنده یاد حسین اسماعیلیان» را به زمین زد. این پروژه با نیم میلیارد ریال اعتبار در کنار مجموعه ورزشی اسماعیلیان به عنوان بزرگترین پروژه ورزشی آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل احداث می شود.

یکی دیگر از پروژه هایی که در سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به شهرستان آران و بیدگل کلنگ زنی شد، آموزشگاه «شهید حلاجی» است. این آموزشگاه با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال با ۶ کلاس درس در شهرک بهارستان احداث می شود.

 
کلنگ زنی مدرسه «بانو کوزه گر» از دیگر پروژه هایی است که عملیات اجرایی آن همزمان با حضور وزیر آموزش و پرورش در آران و بیدگل آغاز شد. این پروژه با نیّت خیر مادر شهید شمس الدین در فاز چهار مسعودآباد جنب سالن ورزشی سپاه احداث می شود. این بانوی اسوه صبر و ایثار، با فروش ملک مسکونی خود، اقدام به احداث این مدرسه برای استفاده دانش آموزان آینده ساز می کند.

پنجمین پروژه ای که با حضور وزیر آموزش و پرورش کلنگ زنی شد، احداث پروژه آموزشی توسط هیئت امنای «صندوق قرض الحسنه باب الحوایج(ع)» در شهر نوش آباد است. این صندوق از محل سود وام های قرض الحسنه خود اقدام به مدرسه سازی کرده است. در قالب این پروژه، مدرسه ای ۶ کلاسه با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال در شهر نوش آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل احداث خواهد شد.

 کلنگ زنی ۵ پروژه آموزشی و ورزشی خیّر ساز در آران و بیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری