امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با حضور وزیر آموزش و پرورش؛
سه پروژه آموزشی و ورزشی با اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد ریال با حضور وزیر آموزش و پرورش در شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، سالن ورزشی « اسماعیلیان» یکی از پروژه های افتتاح شده است که با ۲۵ میلیارد ریال اعتبار به همت خیّر مدرسه ساز حسن اسماعیلیان احداث شده است.

این پروژه در متراژ سه هزار و ۵۰۰ متر مربع فضای ورزشی احداث شده و ۶۰ درصد اعتبار آن با هزینه خیّر و ۴۰ درصد دولتی تأمین شده است.

سالن ورزشی اسماعیلیان به عنوان بزرگترین پروژه ورزشی آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل است و تمام شرایط استانداردهای لازم ملی و بین المللی را برای برگزاری مسابقات ورزشی داراست.

با افتتاح این پروژه، سرانه ورزشی آموزش و پرورش آران و بیدگل به ۷۸ سانتی متر می رسد که این رقم چهار برابر سرانه ورزشی کشور است.

پروژه دیگری که در سفر یک روزه دکتر سید محمد بطحایی به شهرستان آران و بیدگل افتتاح شد، آموزشگاه «حسن حبیبی» در سفیدشهر است. این آموزشگاه ۶ کلاسه با یک هزار و ۴۰۰ متر مربع زیربنا با هزینه ای بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال در دو طبقه احداث شده است. ۵۰ درصد اعتبار این پروژه با هزینه خیّر و ۵۰ درصد دولتی تأمین شده است.

 همچنین وزیر آموزش و پرورش با حضور در شهر سفیدشهر از توابع آران و بیدگل، آموزشگاه «بهاران ۱» را افتتاح کرد. این آموزشگاه یکی از مدارس خاص و ویژه از لحاظ امکانات، تجهیزات و معماری است.

آموزشگاه بهاران ۱ تنها آموزشگاه منطقه است که اتاق بهداشت و یونیت دندانپزشکی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به دانش آموزان در آن تعبیه شده است. این آموزشگاه همچنین دارای آزمایشگاه مجهّز، کلاس های تمام هوشمند،سالن آمفی تئاتر، پارکینگ، کتابخانه و یکی از مجهّزترین سایت های رایانه ای با ۱۵ رایانه ویژه دانش آموزان است.

 این پروژه با ۱۸ میلیارد ریال اعتبار ساختمانی و دو میلیارد ریال تجهیزات در یک هزار و ۶۰۰ متر مربع زیربنا در دو طبقه احداث شده است. ۷۵ درصد اعتبار این پروژه با هزینه خیّر و ۲۵درصد آن از محل اعتبارات دولتی تأمین شده است.

بهره برداری از سه پروژه آموزشی و ورزشی با ۵۹ میلیارد ریال اعتبار در آران و بیدگل 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری