امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
میثم نمکی گفت: با تشکیل دبیرخانه دائمي حماسه و ايثار، فعالیت های حوزه ایثار و شهادت محدود به زمان و دوره خاصی نخواهد بود و هدف محتواسازي با برنامه تر و غني تر دنبال خواهد شد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، مسؤول كميته رسانه و فضای مجازی ستاد بزرگداشت روز حماسه و ایثار آران و بیدگل در نشست هماهنگي ستاد بزرگداشت 4 دي روز حماسه و ايثار شهرستان گفت: محتواسازي يكي از ملزومات روز بزرگداشت حماسه و ايثار است و اگر اين كار صورت نگيرد، خروجي مناسب و درخور نام شهدا حاصل نخواهد شد.

میثم نمکی با تاکید بر لزوم تشکیل دبیرخانه دائمی حماسه و ایثار این شهرستان خاطر نشان کرد: با تشکیل این دبیرخانه، فعالیت های حوزه ایثار و شهادت محدود به زمان و دوره خاصی نخواهد بود و هدف محتواسازي با برنامه تر و غني تر دنبال خواهد شد.

 نمكي با بيان اينكه تاكنون در اين شهرستان نتوانسته ايم با مراكزي كه اعتبار يا برنامه اي در حوزه ايثار و شهادت دارند ارتباط مناسبي برقرار كنيم گفت: تقويت اين همكاري بوي‍ژه در عرصه هاي علمي و پ‍ژوهشي در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان بسيار مؤثر خواهد بود.

مسؤول كميته رسانه و فضای مجازی ستاد بزرگداشت روز حماسه و ایثار آران و بیدگل به برنامه هاي كميته رسانه و فضاي مجازي اشاره كرد و گفت: توزيع ۲۰۰جلد كتاب در حوزه ايثار و شهادت در مراسم بزرگداشت چهارم دي، برگزاري جشنواره نماهنگ هاي انقلابي، كتابشناسي ايثار و شهادت و برگزاري مسابقه با موضوع بزرگداشت اين روزز جمله برنامه هاي اين كميته است.  

چهارم دی ماه از سوی شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به عنوان روز حماسه و ایثار آران و بیدگل نامگذاری شده است. در این روز که عملیات کربلای ۴ آغاز و مقدمه اي براي عمليات غرور آفرين كربلاي پنج بود، ۸۰ تن از رزمندگان خط شكن گردان امام محمد باقر(ع) شهرستان آران و بیدگل از جمله دو سردار به مقام پرفيض شهادت نائل شدند. در مجموع در دو عمليات كربلاي چهار و پنج، شهرستان آران و بيدگل ۱۱۸ شهيد تقديم اسلام كرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری