امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر محله شورایاری محله عباس آباد آران و بیدگل، از افتتاح اولین کانون سلامت محله اران و بیدگل، در محله عباس آباد خبر داد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، نعمت الله قبایی در گفتگو با خبرنگار ای بی نیوز، اظهار کرد: به منظور ارتقای سلامت همه جانبه مردم و در راستای اجتماعی شدن مقوله سلامت، به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل و با همکاری شهرداری ناحیه 1 آران اولین کانون سلامت محله شهرستان آران و بیدگل، در محله عباس آباد افتتاح می شود.

افتتاح اولین کانون سلامت محله آران و بیدگل

وی یکی از اهداف مهم این طرح را ارتقای سلامت مردم در محله عباس آباد و محله های مجاور عنوان کرد و افزود: در این زمینه شورایاری محله عباس آباد در نظر دارد با استقرار کانون سلامت ، مشارکت مردم را برای ارتقای سلامت جامعه افزایش دهد.

قبایی خاطرنشان کرد: با استقرار این کانون در محل شورایاری محله عباس آباد و پایگاه سلامت امام رضا(ع) در قالب شش کارگروه شامل مادر و کودک، نوجوان و جوان، میانسال، سالمند، محیط زیست و تحکیم بنیان خانواده مدنظر قرار خواهد گرفت.

به گزارش ای بی نیوز، اولین کانون سلامت محله، با حضور مسوولان شهری و محلی ، در ایام دهه فجر در محله عباس آباد افتتاح می شود.

لازم به ذکر است در راستای تفاهم نامه وزارت بهداشت و وزارت کشور در خصوص اجتماعی شدن مقوله سلامت، پس از ابلاغ دستورالعمل وزارتی، شورایاری و مدیریت محله عباس آباد، اولین کانون سلامت محله را راه اندازی می کنند.

یادآور می شود: محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری شهرداری ناحیه 1 کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد 1406» در طی 10 سال بیش از 150 پروژه عمرانی،فرهنگی،ورزشی،سلامت و مبلمان شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد در محله عباس آباد اجرا نماید و پروژه کانون سلامت محله، شانزدهمین پروژه طرح عباس آباد 1406 می باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری