امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: مسجد یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های انسان‌سازی و ظرفیت‌سازی در عرصه تربیت نیروهای مدیریتی است لذا مبدا گام دوم انقلاب هم باید از مساجد باشد و در این گام، نگاه مردم به مساجد معطوف شود.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، میثم نمکی با تبریک ۱۸ اسفند سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: مساجد، همواره مراکز تربیت اندیشه های قرآنی و انقلابی هستند و در واقع انقلاب اسلامی در مساجد تبلور یافت و فرزندان انقلابی در این پایگاه های اجتماعی تربیت یافتند.

مساجد مهم ترین پایگاه در گام دوم انقلاب

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه امروز مساجد در گام دوم انقلاب به عنوان مهمترین پایگاه معرفی شده اند گفت: مسجد یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های انسان‌سازی و ظرفیت‌سازی در عرصه تربیت نیروهای مدیریتی است لذا مبدا گام دوم انقلاب هم باید از مساجد باشد و در این گام، نگاه مردم به مساجد معطوف شود.

نمکی، کانون های فرهنگی هنری را مهم ترین ظرفیت مساجد در تحقق گام دوم انقلاب خواند و اظهار داشت: کانون ها به دلیل ماهیت خودجوش و وجهه  مردمی شان بهتر می توانند گفتمان انقلاب اسلامی را مبتنی بر منویات مقام معظم رهبری عملیاتی کنند.

وی خاطر نشان کرد: کانون های مساجد شهرستان بر اساس همان نگاه خوداتکایی، کوششی مستمر و متناسب با جغرافیای محلی خود، در خلق رویدادها و بزرگداشت مناسبت ها و در دو عرصه فرهنگ و هنر تلاشی در خور دارند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری