امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۱۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سعید ضابطی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت بیستم فروردین روز "هنر انقلاب اسلامی" پیامی را منتشر کرد.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، متن پیام به شرح ذیل می باشد:  

                                                              به نام خالق هنر
" زمانی که خداوند متعال از خاک، دلی سرخ را آفرید هنر متولد شد و به واقع انسان محصول هنرمندی خداوند هنرآفرین است و جهان هستی ، تجلی هنر حق تعالی.
در دل استان اصفهان که مهد فرهنگ و هنر و تمدن اسلامی می باشد شهرستانی کویری از نظر جمعیتی به خود اختصاص داده است و درمیان این تعداد شهداء عزیز و گرانقدر ،68 لاله پرپر شده این خطه کویری دستی به قلم هنر داشته و فعالیت هنری انجام می داده اند.
تقارن روز هنر انقلاب اسلامی را با میلاد سرور و سالار شهیدان کربلا ابا عبداله الحسین (ع) که جهان هنرمندتر از آزادمرد هستی را به خود ندیده و تقویم روزگار روزی پُر هنر و هنرنمایی تر از عاشورا ندیده و نخواهد دید به فال نیک گرفته و این روز بزرگ و میلاد عظیم را بر تمامی اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه تبریک عرض می نمایم .
هنرمندان شهرستان بویژه هنرمندان نسل جوان، روز هنر انقلاب اسلامی را به عنوان تلنگری بدانند برای قدر دانستن داشته های هنری منطقه و برای تداوم جریان هنر انقلاب اسلامی باید تلاش کنند تا بر اساس علاقه و باور قلبی و ایمانی قوی در این عرصه گام برداشته و آثار هنری ارزشمند- اصیل – فرهنگ ساز و بر پایه ارزشهای انقلابی برای مردم شهرستان شهیدپرور آران و بیدگل خلق نمایند."
سعید ضابطی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
شهرستان آران و بیدگل

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت بیستم فروردین روز هنر انقلاب اسلامی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری