امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۰۷۸
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران وبیدگل:
امام جمعه شهر آران و بیدگل گفت: رکود تورمی آفت بزرگ اقتصاد کشور است که مانند دو لبه قیچی بلای خانمان سوز جامعه می‌شود که توجه به اقتصاد مقاومتی از راه‌های مهم برون‌رفت از رکود تورمی است.
به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل "ای بی نیوز" به نقل از تسنیم،آیت‌الله سید محمد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر آران و بیدگل در مصلای شهید بهشتی این شهر اظهار کرد: بسته پیشنهادی دولت برای خروج از رکود تورمی نکته مثبتی در کارنامه یک ساله دولت بوده که اگر عملی شود کار بزرگی صورت گرفته‌است.

وی افزود: سهمیه تولید در کشور ما لحاظ نشده و اقتصاد ما نفتی شده و از طرفی نیز بخش تولید مظلوم می‌شود و لذا سرمایه‌گذار رغبتی برای فعالیت‌های مولد نداشته و درحوزه‌هایی مانند خرید ارز، کالا و مسکن و زمین فعالیت می‌کنند.

خطیب جمعه آران و بیدگل بیان کرد: گرچه خرید مسکن و زمین برای افرادنیازمند لازم بوده اما سرمایه کشور باید در بخش تولید قرار گیرد تا اقتصاد کشور رونق یابد.

وی با اشاره به اینکه توجه دولتمردان به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی موفقیت را به همراه دارد تصریح کرد: توجه به اقتصاد مقاومتی از راه‌های مهم برون‌رفت از رکود تورمی است.

آیت‌الله موسوی در بخش دیگری ازخطبه‌ها گفت: اکنون در حدود 100 شهر امریکا شاهد اعتراضات مردمی به تبعیض نژادی هستیم که این خود نمونه بارزی از نقض حقوق بشر در کشور مدعی رعایت حقوق بشرامریکا است.

وی افزود: دولتمردان امریکایی که با استفاده از امپراطوری خبری خود را در دنیا مدافع حقوق بشر معرفی می‌کنند نیمی از زندانیان این کشور را سیاهان تشکیل داده و روزانه یک سیاهپوست توسط پلیس این کشور کشته می‌شود و البته مشکلات دیگری که مابقی اقلیت‌ها در این کشور دچار آن هستند لکه ننگی برای این کشور مدعی است.

امام جمعه شهر اران و بیدگل بیان کرد: بیشترین حمایت از جنایات اسراییل غاصب توسط امریکا صورت می‌گیرد که با این وضعیت دولت امریکا حق محکوم کردن کشور ما را نداشته و باید به سراغ جامعه خود رفته و مشکلات خود را حل کند.

وی تصریح کرد: در این شرایط کشور ما با مشاهده نقض آشکار حقوق بشر توسط امریکا این دولت را محکوم کرده و آنان باید پاسخگوی افکار عمومی دنیا باشند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری