امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
"وام ضروری ۲میلیون تومانی به ۲۰۰هزار بازنشسته پرداخت شد"
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: تمامی مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری بازنشستگان تسویه کامل شده و ۱۸۳۰ میلیارد تومان به‌صورت نقدی به بازنشستگان پرداخت شد.
به گزارش پرتال خبری آران وبیدگل"ای بی نیوز" به نقل از تسنیم، ایراندخت عطاریان ظهر امروز در حاشیه کلنگ‌زنی خانه امید شهرستان آران و بیدگل در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مطالبات بازنشستگان در این زمینه 1830 میلیارد تومان به‌صورت نقدی به آنان پرداخت شد.

وی افزود: اقدام دیگری که به‌منظور رفاه حال و معیشت بازنشستگان در هفته دولت انجام شده پرداخت وام ضروری دومیلیون تومانی به 200هزار نفر از بازنشستگان با کارمزد 2 درصد در اقساط 36ماهه است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور بیان کرد: آغاز ثبت‌نام دریافت وام از چهارم شهریور ماه به‌مدت یک ماه بوده و سپس از طریق قرعه‌کشی دریافت کنندگان انتخاب می‌شوند.

وی تصریح کرد: مبحث دیگری که هم اکنون در دولت برای بازنشستگان مطرح شده لایحه دایمی‌شدن قانون مدیریت خدمات کشوری بوده که در حال حاضر 3 جلسه در هفته جلسات آن در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

عطاریان درباره بیمه تکمیل درمان بازنشستگان گفت: از 2 سال قبل، با وجود آنکه بودجه و ردیفی در این زمینه وجود نداشت، صندوق وارد عمل شده و امروز شاهد هستیم بازنشستگان کشوری در مورد هزینه بستری و بیماری‌های صعب‌العلاج مانند سرطان و بیماری‌های ناشی از سرطان با مراجعه به 550 بیمارستان طرف قرارداد می‌توانند به‌صورت رایگان از خدمات درمانی بهره‌مند شوند.

وی افزود: در حال حاضر هزینه‌های پاراکلینیکی و سرپایی در این بیمه طلایی وجود ندارد و اگر بخواهیم به این بخش ورود کنیم، باید نیمی از هزینه بستری را کاهش دهیم بنابراین تأمین این هزینه‌ها به زمان پس از تأمین اعتبار موکول می‌شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری