امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۲۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل اوقاف اصفهان:
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان گفت: کنگره‌ ملی تکریم و تجلیل از امام‌زادگان در آذر امسال در امام‌زاده هلال‌ابن علی(ع) شهرستان آران و بیدگل برگزار می‌شود.
به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز" به نقل از تسنیم،حجت‌الاسلام و المسلمین رضا صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون برگزاری کنگره ملی اما‌م‌زادگان در استان اصفهان اظهار کرد: کنگره بین‌المللی امسال در کشور برگزار نمی‌شود اما در دهه کرامت از 25 امام‌زاده شاخص سطح استان اصفهان مراسم تجلیل و تکریم امام‌زادگان را داشتیم و از روز نخست ذی‌القعده تا میلاد امام رضا(ع) از این امام‌زادگان تجلیل شد.

وی افزود: امسال 3 نقطه از کشور کنگره ملی امام‌زادگان امسال را دارند که یکی امام‌زاده صالح در تهران که این کنگره برگزار شد و دیگری ا‌مام‌زاده بیدحکیمه در گچساران در مهر برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان گفت: کنگره‌ ملی تکریم و تجلیل از امام‌زادگان در آذر ماه در امام‌زاده هلال‌ابن علی در آران و بیدگل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت اداره کل اوقاف اصفهان در اجلاس و جشنواره میراث فرهنگی ناملموس تصریح کرد: اوقاف اصفهان در این اجلاس بین‌المللی در بحث واقفین و زنان واقفه نقش موثری دارد و در این جشنواره و اجلاس سهیم است.

حجت‌الاسلام صادقی بیان کرد: در بخش قرآنی جشنواره میراث فرهنگی ناملموس نیز اداره کل اوقاف و امورخیریه اصفهان مشارکت دارد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری