امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مسئول واحد بیابانزدایی اداره منابع طبیعی آران و بیدگل:
چهاردهیمن مرحله آبیاری به وسعت ۸۴ هکتار در منطقه کانون بحران فرسایش بادی شمال نصرآباد توسط بخش خصوصی درحال انجام است. این پروژه توسط بخش خصوصی و بصورت پیمانی در حال اجرا است.
به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز" به نقل از ایلنا،حمیدگل آرایی مسئول واحد بیابانزدایی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران وبیدگل با اعلام این خبر گفت: چهاردهیمن مرحله آبیاری به وسعت ۸۴ هکتار در منطقه کانون بحران فرسایش بادی شمال نصرآباد توسط بخش خصوصی درحال انجام است. این پروژه توسط بخش خصوصی و بصورت پیمانی در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این طرح تاکنون ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان مهرماه سال ۱۳۹۴ ادامه دارد. افزود: همزمان با اجرای عملیات آبیاری، کشت نهال قره داغ در پروژه مذکور درحال انجام می‌باشد.

فعالیت‌های بیابانزدایی شهرستان آران و بیدگل از سال ۱۳۸۵ با اجرای پروژه نهالکاری، مراقبت و آبیاری در کانون بحران فرسایش بادی شمال سفیدشهر متمرکز شده است که تاکنون ماحصل این فعالیت‌ها ایجاد جنگلهای دست کاشت تاغ و قره داغ به مساحت حدود ۴۰۰۰ هکتار است، که از وسعت ۳۸۴ هزار هکتاری اراضی بیابانی شهرستان آران و بیدگل، ۱۰۳ هزار هکتار کانون بحران فرسایش بادی با درجه شدت ۲ و ۳ می‌باشد که تاکنون ۱۲۰ هکتار جنگل‌های دست کاشت در اراضی بیابانی ایجاد شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری