امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل گفت: ائتلاف نمایشی ضد داعش برای انحراف افکار عمومی دنیا تشکیل شده و به دنبال دستیابی به منافع استعمار است.
به گزارش پرتال خبري آران و بيدگل"اي بي نيوز" به نقل از تسنيم، آیت‌الله سید محمد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز  جمعه آران و بیدگل در مصلای شهید بهشتی این شهر اظهار کرد: گروهک تکفیری داعش به دست استعمار به منظور ایجاد اختلاف و ناامنی، آشوب و درگیری در خاورمیانه و کشورهای اسلامی تشکیل شده و مورد حمایت استعمارگران قرار دارد.

وی افزود: تامین امنیت اسرائیل غاصب یکی از اهداف تشکیل این گروهک تکفیری بوده و این گروهک کشورهای مخالف اسرائیل را مورد هدف قرار داده و ایجاد درگیری می‌کند تا رژیم غاصب صهیونیست بتواند به اهداف شوم خود دست یابد.

خطیب جمعه آران و بیدگل بیان کرد: استعمارگران با کمک داعش به دنبال تجزیه کشورهای اسلامی هستند تا به آسانی بتوانند این کشورها را چپاول کنند.

وی تصریح کرد: اکنون که جنایات داعش در معرض مردم دنیا قرار گرفته استعمارگران به دنبال ایجاد موج اسلام‌هراسی در دنیا هستند تا به این شیوه مردم را از اسلام متنفر کنند.

آیت‌الله موسوی گفت: با تشکیل ائتلاف نمایشی ضد داعش استعمارگران زمینه حضور نظامی را در منطقه فراهم کرده و با این دسیسه ابتدا از طریق پرواز و سپس با حضور زمینی نقشه‌های پلید خود را اجرا کنند.

وی افزود: همان‌طور که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نیز اشاره فرمودند مبارزه با داعش از سوی استعمارگران تنها یک شعار و فریب افکار عمومی بوده و تمامی گرفتاری‌های جهان اسلام از دولت مستکبر امریکا است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری