امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۴۶۳
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
هفته تربیت بدنی و ورزش همه ساله از 26 مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.
باز دوباره ، رسیدیم به هفته تربیت بدنی ! هفته ای که در شهرستان ما برنامه ها و گرد همایی های زیادی در ارتباط با ورزش برگزار می شود؟! هفته ای که در آن در تمامی نهاد های دولتی و غیر دولتی و ادارات مختلف برای ارج نهادن به مقام معلم و مربی ورزش همایش هایی برگزار می کنندو در آن به پاس تمامی زحمات بی دریغ مربیان ورزش ، از این افراد تقدیر و تشکر می شود
؟؟؟ هفته ای که در آن هزاران جشن و مراسم ورزشی برگزار می شود و در آن مسابقاتی برای جذب جوانان و نوجوانان به ورزش آغاز می شود؟؟؟؟ و شاید بسیاری از برنامه های دیگر که در گنجایش این مطلب نیست....

به راستی چرا باید این گونه که در بالا گفتیم ، نباشد؟
چرا نباید برای زحمت کشان عرصه ورزش و مربیانی که در این برهه از زمان که به سختی نو آموز جذب ورزش می شود تلاش می کنند تا با ترفند های گوناگون آ ن ها را برای ماندن در کلاس های ورزشی نگه دارند ، نباید لااقل در این هفته خدا قوتی به تلاش و پشتکارشان گفت .
باید خدا را شاکر باشیم . خوشبختانه در وزارت آموزش و پرورش ، اهمیت فوق العاده ای به ورزش و تربیت بدنی داده شده و برای تمامی پایه های مدارس ابتدایی ورزش خاصی گنجانده شده است . در کنار آن نیز با جذب مربیان و معلمان کار کشته و جوان و آینده دار راه را برای توسعه ورزش و رسیدن به افق های مد نظر هموار ساخته .
 در شهرستان ما باید  در این هفته به مقام و جایگاه ورزش ارج نهاده شود .
نهادهای مسئول می توانند لااقل با نصب یک پلاکارد به مردم اعلام نمایند که در هفته ورزش هستیم و پشتیبان ورزشکاران و مربیان برای ارتقاء سلامت مردم می باشیم. بنده به عنوان یک خادم ورزش وظیفه می دانم تا هفته تربیت بدنی را به تمامی اهالی ورزش شهرستان تبریک عرض نمایم .
 بیایید در این هفته تنبلی رو کنار بزاریم و با ورزش اشتی کنیم

 نجمه صادقی آرانی-کارشناس تربیت بدنی و ورزش
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری