امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه شهر آران و بیدگل گفت: ملت ایران اسلامی در توافقات خود با دولت امریکا بر اصول غنی‌سازی در خاک ایران، حفظ عزت‌مندی و لغو تمامی تحریم‌ها پایبند بوده و راهی جز این را نمی‌پذیرد.
به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز" به نقل از تسنیم، آیت‌الله سید محمد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آران و بیدگل در مصلای شهید بهشتی این شهر اظهار کرد: ایران اسلامی هیچ‌گونه نیازی به امریکا نداشته و از مواضع و اهداف خود در مذاکرات کنارگیری نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه امریکا به دنبال اشکال‌تراشی بوده و توقع بی‌جای آنان سبب بی‌سرانجام ماندن مذاکرات می‌شود، افزود: چنان‌چه قرار باشد توافقنامه نهایی امضا شود باید تمامی تحریم‌ها علیه ایران اسلامی لغو شود.

خطیب جمعه آران و بیدگل بیان کرد: دولت امریکا راه انحرافی را پیش گرفته و تحریم‌های اتحادیه اروپا و شورای امنیت را بدون ارتباط با خود دانسته و اعلام می‌کند که در زمینه تحریم‌های کنگره نیز نیم‌تواند کاری انجام دهد و تنها تحریم‌های به دستور رئیس جمهور را به حال تعلیق درآورده‌است.

وی تصریح کرد: نیرنگ امریکا به اندازه‌ای است که حتی این دسته از تحریم‌ها را نیز تنها درموارد مرتبط با مسائل هسته‌ای را تعلیق کرده و آن را نیز لغو نکرده و در موارد دیگری مانند نقض حقوق بشر تعلیق را هم اجرا نکرده‌است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری