امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۳۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نشست آسیب ها و معضلات ماهواره با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محسن مرتضوی،نویسنده کتاب نبرد پنهاد غرب توسط حوزه های مقاومت بسیج امام حسین(ع)و زینب کبری(س)درمسجد عبدالرحمن ابوزیدآباد برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز" از ابوزیدآباد،حجت السلام و المسلیمن مرتضوی با توجه به آسیب های دجالواره که همان ماهواره است گفتند:دشمنان میخواهند از طریق شبکه های ماهواره ای با ایجاد فساد اعتقادی در بین جوانان،آنها را در دین و اعتقادات اسلامی به شک بیندازند که شک در اعتفادات مقدمه ی کفر است.

ایشان تصریح نمودند: بیش از چهار هزار عرفان و فرقه ی نوظهور با نام و اسم خدا بوجود آمده اند که آمریکا و انگلیس آن را درست کرده اند و اوج تهاجم فرهنگی نسبت به زمان های قبل، در زمان ما بیشتر شده است که همین شبکه های ماهواره ای هستند.

نویسنده کتاب نبرد پنهاد غرب گفتند:بیش از شصت درصد طلاق در جامعه ما ریشه در ماهواره دارد و خطر فاصله ی بین فرزند و والدین، بین زن و شوهر بیشتر به وسیله ی همین شبکه های ماهواره به وجود می آید.

ایشان گفتند دجال که در احادیث آخرالزمان آمده است و مشخصاتی نیز دارد، یک جریان فساد است که می گوید انسان فقط یک تن است و انسان را به شهوات می کشاند و موجب فساد است و می تواند مصداق آن همان ماهواره باشد.

حجت الاسلام مرتضوی با توجه به اینکه شبکه های ماهواره ای بر اساس اهدافی شکل گرفته اند گفتند:بعضی از شبکه های ماهواره ای به نام دین و شیعه، علیه شیعه و بزرگان و علمای اسلام تبلیغ می کنند.

در ادامه ایشان افزودند: شبکه های ماهواره ای سبک زندگی ما را تغییر می دهند، آنها میخواهند حجاب از زنان و دختران ما بگیرند، به نام پیشرفت و تمدن کار می کنند که زنان چادر خود را کنار بگذارند.آنها در قالب این ماهواره هر چیزی را که بخواهند به ما القا و تحمیل می کنند.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری