امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۴۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پاسخ منصوری به شایعات اخیر؛
من به صراحت اعلام می‌کنم که در سه سال گذشته هیچ گونه اقدامی اعم از جلسه، نامه، پیگیری و.. در رابطه با الحاق یک متر از زمین های کاشان به آران وبیدگل و یا بالعکس انجام نداده ام و هرگونه اقدامی که موجب شود حق یکی از این دو شهرستان ضایع شود را خیانت تلقی می‌کنم.

به گزارش پرتال خبری آران وبیدگل "ای بی نیوز"، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی منصوری، در پی انتشار شایعاتی در برخی از سایت های محلی کاشان مبنی بر الحاق شهرک صنعتی جعفراباد کاشان به شهرستان اران وبیدگل و مطالبی که حاکی از شهروند درجه دو بودن آران وبیدگلی‌ها داشت، عده‌ای از همشهریان آران و بیدگلی در اعتراض به مطالب منتشر شده، در دفتر نماینده مردم در شهرستانهای کاشان وآران وبیدگل گرد آمدند
یکی از حاضرین بیان داشت: بعضی‌ها فکر می‌کنند که مردم احتیاج به قیم دارند و باید بر مبنای دستور العمل‌های انتخاباتی آنها نماینده ای را انتخاب کنند غافل از اینکه مردم خود قدرت تشخیص دارند و در عصر انفجار اطلاعات از میزان ثروت و راههای کسب ان، رابطه بازی ها، اخلاقیات، رفتارها و حتی مسائل شخصی افراد مطلع هستند و لذا نیازی به نسخه انتخاباتی هیچ کس ندارند.

یکی دیگر از حضار گفت: آنها که اعلام می‌کنند گذشته چنین و چنان بوده، خوب است گذشته شان را در معرض قضاوت مردم قرار دهند.

شخص دیگری با انتقاد به منصوری گفت:

چرا شما که می دانیم اسناد عملکرد مسئولین گذشته در کاشان و آران وبیدگل را دارید این اسناد را برای مردم بازگو نمی‌کنید؟ با این دیدگاههای موجود آیا کاشان ظرفیت استان شدن دارد و اگر استان هم شود با ما همان برخوردی را نمی‌کند که اصفهانی‌ها می‌کنند؟ پس چرا باید منتظر استان شدن کاشان بمانیم؟ اصفهانی ها تاکنون به صراحت با ما اینگونه برخورد نکرده اند.

یکی دیگر از حاضران نیز گفت:

این گروه در کاشان هم معتقدند عده ای بالادست و عده ای فرودستند و فرودستان حق ندارند در مشاغل قرار گیرند و فرزندانشان محکوم به بیکاری هستند و آنها در گرفتاریهایشان غوطه ورند و فقط باید موقع انتخابات، هرچه را که فرادستان می گویند اجرا کنند. نگاهشان به اکثریت مردم فقط در همین حد است.

در ادامه و پس از صحبتهای حاضران، عباسعلی منصوری ضمن خوش آمد گویی گفت:

"من احساسات شما را درک میکنم و به آن احترام میگذارم؛ اما لازم است بدانیم که متاسفانه به سوی تبلیغات مخربی می‌رویم که در ابتدای انقلاب آن را وارداتی از طرف غرب می دانستیم و همواره بیان می کردیم که اسلام اینگونه تبلیغات را قبول ندارد. من به صراحت اعلام می‌کنم که در سه سال گذشته هیچ گونه اقدامی اعم از جلسه، نامه، پیگیری و.. در رابطه با الحاق یک متر از زمین های کاشان به آران وبیدگل و یا بالعکس انجام نداده ام و هرگونه اقدامی که موجب شود حق یکی از این دو شهرستان ضایع شود را خیانت تلقی می‌کنم. آنچه که امروز شاهد آن هستیم یک اقدام تبلیغات انتخاباتی و عوام فریبی است که متاسفانه سال گذشته نیز در اقدامی مشابه شایعه الحاق نیاسر به آران و بیدگل را مطرح کردند. و این آخرین اقدام نخواهد بود و تا روز انتخابات مجلس به شکل های دیگری نیز رخ خواهد داد.”

وی افزود: "لازم است خدمت شما و مردم فهیم آران وبیدگل عرض کنم که مردم شریف کاشان در مورد مردم فهیم اران وبیدگل چنین تفکراتی که امروز در برخی سایت های محلی درج شده است را ندارند. و انصافاً در تمام مجالس و جلسات چه انفرادی و چه جمعی احترام مرا بیشتر از حد معمول رعایت کرده اند. الحمدلله امروزه حتی مخالفین هم معترفند که نماینده شما در مجلس وامدار هیچ جریان و شخصیتی نیست؛ لذا در لیست افراد رابطه باز و رابطه دار و یا افرادی که از قدرتشان سوء استفاده می‌کنند نیست و نخواهد بود.”

نماینده مردم کاشان واران وبیدگل در پایان گفت: "انشاالله انچه که تاکنون برای شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل انجام داده ام را طی کارنامه ای به عرض مردم شریف این دو شهرستان خواهم رساند. از مسئولین محترم شهرستان کاشان اعم از فرماندار، رئیس اطلاعات و سایر مسئولین ذی ربط، اصحاب رسانه و جریانهای سیاسی و فکری استدعا دارم که یک بار برای همیشه موضوع شهرک صنعتی جعفراباد کاشان را به عنوان محک، واکاوی کنند تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد و برای همگان روشن کنند که دارالمومنین کاشان نه محل خیانت است و نه محل عوام فریبی. مجددا از شما و مردم شریف شهرستان آران وبیدگل استدعا دارم موضوع را خاتمه دهید که ادامه این موضوع به هیچ وجه به مصلحت نیست.”

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۴
مخمل باف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
0
1
تیمسارمتشکریم خدا به شما قوت عنایت کند که این سه سال پر حرف و حدیث را سپری کردید مردم قدر شناس آران و بیدگل به امید خدا در انتخابات آینده جوابشان را خواهند داد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری