امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۶۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
از 16تا21آبان ماه،همزمان با سراسر کشور و در یک طرح فراگیر تلاش بر این است تا برنامه‌های آموزشی به همراه بازدید علاقمندان از مراکز فنی و حرفه‌ای مورد توجه قرار گرفته تا همگان با ظرفیت‌های این مراکز آشنا شوند.
به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز"،طرح بازدید همگانی از مراکز فنی و حرفه‌ای آران و بیدگل برگزار می گردد.
روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای آران وبیدگل اعلام کرد از 16تا21آبان ماه،همزمان با سراسر کشور و در یک طرح فراگیر تلاش بر این است تا برنامه‌های آموزشی به همراه بازدید علاقمندان از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای مورد توجه قرار گرفته تا همگان با ظرفیت‌های این مراکز آشنا شوند.
روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان این طرح را فرصتی مغتنم جهت آشنایی وارتباط دانش آموزان،کارجویان ،دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی،اتحادیه های اصناف وصنایع و.... با فعالیتهای  مرکز آموزش فنی وحرفه ای آران وبیدگل و ترویج فرهنگ مهارت آموزی دانست.
لازم به ذکر است مرکز فنی و حرفه ای شهرستان، واقع در بلوار عاملی-خیابان پاسداران می باشد.علاقه مندان جهت هماهنگی می توانند با شماره تلفن 54752902  داخلی5 تماس بگیرند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری