امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۶۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
« کرادو»استاد دانشگاه بلونیا ایتالیا:
گردشگرایتالیایی گفت: علیرغم دروغ پردازی‌هایی که کشورهای غربی و اروپایی می‌کنند که ایران کشوری نا‌امن است ولی وقتی وارد ایران شدیم دیدیم این کشور حتی نسبت به شهرهای خود ایتالیا یکی از امن‌ترین کشورهای دنیاست.
به گزارش پرتال خبری-تحلیلی آران و بیدگل به نقل از ایلنا،«کرادو» استاد دانشگاه بلونیا ایتالیا که به اتفاق گروهی از پزشکان و اساتید دانشگاههای این کشور که برای بازدید از اماکن تاریخی و مذهبی شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل به این منطقه سفر کرده بودند در حاشیه بازدید از حرم حضرت محمد هلا ل ابن علی آران و بیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درکاشان، از جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری اجتماعی، زیبا و مردمانی با فرهنگ و معتقد نام برد و گفت: هرچند ما کاتولیک به دنیا می‌آییم ولی ازلحاظ کاتولیک خیلی معتقد و مذهبی نیستیم ولی ایران را کشوری با امنیت دیدیم.

این گردشگر ایتالیایی شایعات غربی‌ها و اروپایی‌ها نسبت به ناامن بودن ایران را کاملا دروغ و بی‌اساس دانست و گفت: وقتی در کشورمان به همه می‌گفتم می‌خواهم به ایران سفر کنیم می‌گفتند شما دیوانه هستید که می‌خواهی بروی ایران خودت را بکشی ولی موقعی که آمدیم ایران را از نزدیک دیدیم تمام این حرفهایی که می‌گفتند هیچکدام درست نبود و همه دروغ بود و ما موقعی که به کشورمان برمی‌گردیم باید بگوییم که تمام این شایعات دروغ و بی‌اساس بود.

«کرادو» با بیان اینکه با گذشت بیش از ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون هیچگونه‌شناختی از این کشورنداشتیم و فقط از ایران اسلامی به عنوان کشوری نا‌امن به ما معرفی می‌کردند. گفت: با توجه به اینکه الان دنیای جنگ و دنیای اسلام شده برای ما تفاوت‌ها حس نمی‌شود، ولی وقتی وارد کشور ایران خصوصا شهرهای کاشان و آران و بیدگل شدیم دیدیم واقعا چه مردمان اجتماعی و متحد هستند که نمی‌خواهند از هم جدا بشوند و مردمانی که جنگ را دوست ندارند، معتقدند و ازکشت و کشتاربیزارند.

این گردشگرایتالیایی ۱۵ روز ویزا برای بازدید از جمهوری اسلامی ایران را ناچیز دانست و گفت: برای دیدن مکان‌های دیدنی ایران نیاز به زمان بیشتری داریم که امیدواریم مسئولان مدت زمان ویزاهای ما را برای بازدید از این کشور بیشترکنند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
فریاد جهانگیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
0
2
درود
قیاس امنیت ایران با برخی از کشورهای اروپایی معیاری غیر اصولی، بی اساس و غیرمنطقی است .این قیاس موقعی اصولی است که آزادی عقیده ، آزادی بیان برقرار باشد. وقتی هر گونه اعتقاد و باوری غیر از باور دستگاه حکومت سرکوب می شود و مردم می شوند هر آنچه حاکمانشان می خواهند ، دیگه منطقی نیست این مقایسه صورت پذیرد . امنیت و ازادی دو عنصر مکمل هم دیگر می باشد. این اظهار نظر توریست گرامی منصفانه نیست. ایشان تشریف بیاورند در ایران زندگی کنند فقط برای چند سال، اگر برای خانه اش دیوار و دزدگیر نگذاشت و ...............
جسارتاً شما (بالاخص دوستان زحمتکش رسانه ای) لطف بفرمایید نگرش فکری و اعتقادیتان را وسیعتر از منطقه ای که در آن محصور شده اید بگسترانید و سپس دنیا را با واقعیاتش پذیرفت و ابراز نمود .می بایست با تزریق آگاهی و حقیقت در بین آحاد ملت معیار سنجشی اصولی مهیا ساخت . قبل از اینکه از خویش و هرآنچه به خویش نسبت داده شده دفاع کنیم و دلخوش باشیم ، تسلیم حقیقت شویم و حقیقت را فریاد کنیم ولو حقیقت در دست دشمن باشد و به مذاق اکثریت ناخوشایند.(استفاده از واژه «شما» منظور شمای مخاطب و رسانه ای خاص نیست منظور شمایِ مقابلِ نیروی مثبت درونی -وجدان- است که بنده حقیر نیز مشمول می باشم، می باشد)
تسلیم حقیقت ،حامی و فریاد مردم باشیم
راستی و درستی و تندرستی نصیبتان باد
دوستدار شما فریاد جهانگیر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری