امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۶۸۴۲
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
تعداد نظرات: ۲۳ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پیام تبریک اقشار مختلف مردم ، تشكل های سياسی و… به نماینده منتخب دکتر سید جواد ساداتی نژاد

بسم الله الرحمن الرحيم
برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی  را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
بی تردید خدمتگزاری به مردم شهید پرور این دو سامان که در روزهای اخیر شاهد اشکهایی از جنس قدرشناسی آنها نسبت به خادم خودشان بودیم، فرصت مغتنمی است که امیدوارم  با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیزرا فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسند ی مخلوق و خشنودی خالق است.
                                                                                                                                        خادم کوچک مردم
                                                                                                                                         عباسعلی منصوری
۸  اسفندماه ۱۳۹۴
 
برادر ارجمند جناب آقاي دکتر سيد جواد ساداتي نژاد

 منتخب محترم مردم شهید پرورکاشان و آران بيدگل در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي

با سلام و اداي احترام

هفتم اسفند ماه 94 با خلق حماسه حضور گسترده و مثال زدني مردم فهيم ايران اسلامي در پاي صندوق هاي رأي به روزي ماندگار در تاريخ اين سرزمين تبديل شد. ايرانيان سرافراز و حماسه ساز در اين روز با لبيک به نداي مقام معظم رهبري و رييس جمهور محترم و با حضور پرشور در پاي صندوق‌هاي رأي و انتخاب نمايندگان مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي گامي محکم و استوار در تعيين سرنوشت خود برداشتند 

روسفيدي ملت بزرگ ما در اين انتخابات نعمتي است که سپاس بي کران مي طلبد. لذا با خضوع و خشوع شاکر و سپاسگزار نعمت هاي او بوده و انشاء الله خواهيم بود.

حال که سرمايه اعتماد مردم که به حق يک امانت الهي است بر دوش جنابعالي قرار گرفته است، ضمن تبریک صميمانه، از درگاه خداوند متعال سلامتي و موفقيت شما را در راه دشواري که در پيش داريد آرزومندیم و از خداوند متعال توفيق روز افزون شما را خواستاریم.

 

روابط عمومی

مرکز آموزش علمي کاربردي آران و بيدگلبرادر مكرم جناب آقاي دكتر ساداتي نژاد

سلام عليكم

بدينوسيله انتخاب شايسته و ارزشمند جنابعالي را به سمت نماينده مردم عزتمند و نجيب شهرستان‌هاي كاشان و آران و بيدگل در مجلس شوراي اسلامي تبريك وتهنيت عرض نموده، برايتان از ايزد منان توفيق خدمت روزافزون به مردم و نظام مقدس جمهوري اسلامي را آرزومنديم.

بدون شك رمز موفقيت منتخبين ملت در پيشگاه مردم و انقلاب، استقامت و پايداري بر اصول و ارزش­هاي مقدس انقلاب اسلامي و شهيدان والامقام و تحقق آرمان‌هاي آنها است.

انتظار داريم وعده بجا و درست جنابعالي مبني بر پيگيري اخذ كرسي مستقل نمايندگي شهرستان آران و بيدگل نيز با برنامه‌ريزي و استمداد از خبرگان و دست‌اندركاران آن هر چه زودتر محقق شود كه « المومنون عند عهودهم» .

.

 

و من الله التوفيق

موسسه عمران و توسعه

شهرستان آران و بيدگل

8/12/1394

 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 وصلی الله علی سیدنا محمد وآل محمد و لعن الله علی اعدائهم اجمعین
جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد:
این پیروزی را که موجب شادی قلب دوستان و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخصوص مردم ولایتمدار شهرستان های کاشان و آران وبیدگل و رهبر عزیزمان حضرت آیه الله امام خامنه ای(روحی فداه) ، و موجب نخوت و سرشکستگی دشمنان ما شد ، به حضرت آیه الله نمازی نماینده محترم ولی فقیه و به حضرتعالی تبریک عرض نموده ؛ از خداوند حکیم برای شما در این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت دارم
انشاءالله در ظل توجهات حضرت حق و عنایات امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) موفق و موید باشید.
محسن چتری / نهم اسفند 94. 

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن ادای احترام به امیرکویرجناب تیمسارمنصوری وقدردانی اززحماتش ،وضمن تبریک به جناب آقای دکتر ساداتی نژاد منتخب مردم عزیز شهرستان های کاشان وآران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی ، استدعا داریم که ازتمام توان خود وتمام توان انسانهای درخور منطقه ازهرطیف ،بابسیج آنها به رفع محرومیت زدایی دردوشهرستان کاشان وآران وبیدگل اقدام نماید ،
آرزوی سلامت وعزت وسربلندی برای همه خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بامحورقراردادن دستورات وتعالیم آسمانی داریم .باشدکه مأجوردرگاه خداوندی قرارگیریم .

«من الله توفیق وعلیه التکلان » 
احمد رضا سعیدی
سخنگوی شورای اسلامی شهر آران وبیدگل


بسمه تعالی
استاد فرهیخته و گرامی جناب آقای دکتر سید جوادساداتی نژاد
بدینوسیله انتخاب بجا وشایسته حضرتعالی را توسط مردم شریف شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل به سمت نماینده مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک عرض می نماییم. امید است درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز موفق باشید

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی آران وبیدگل 9 اسفند 94بسم الله الرحمن الرحیم

 تاریخ غرورآفرین انقلاب اسلامی ایران بار دیگر ورق خورد و در آستانه بهاری که دوباره قلّه های زیبا و باعظمت دماوند و دنا و کرکس و تفتان و ...در آستانه بهاری خوش عطر و سِحر آمیز آبشارهای بلند خود را روانه دشت ها و رودخانه ها و دریاهای ایران می کنند ، ملتّی بزرگ و حماسه ساز با عزمی راسخ واستوارانتخابات شکوهمندی را برای انتخاب نمایندگان خود در مجلسین شورای اسلامی وخبرگان رهبری بر گزار کرد که علاوه بر چشم حیرت جهانیان  و نگاه همراه با تحسین دوست و دشمن در هر گوشه جهان نسبت به این همه بزرگی و عظمت ،انتخاباتی آرام و قانونمند و با صلابت که بدون کوچکنرین  بی نظمی و تنشی در کشوری پهناور، با وجود همه تنوّع های قومی و نژادی ، صرفا به اتکاء اندیشه خدایی و روح معنوی این ملت شهید پرور وانقلابی تحت رهبری  مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله ) و مجموعه دست اندر کاران نظام مقدّس  جمهوری اسلامی بر گزار و گام استوار دیگری برای توسعه و پیشرفت و آبادنی کشور برداشته شد .
اینجانب ضمن عرض تبریک خدمت برادر بزرگوار، سّید جلیل القدر، استاد دانشگاه و پژوهشگر روشن بین ،  جناب آقای دکتر سیّد جواد ساداتی نژاد که از خطّه تحسین آفرین و گرم و با استعداد کویر توانست با همّت و درایت و متانت اسلامی  و سابقه درخشانی که در اذهان قشر تحصیل کرده و بویژه خانواده های معظّم شهدا دارد ، به مجلس شورای اسلامی دوره دهم راه بیابد و امیدهای تازه ای را برای رفع محرومّیت ها و پیشبرد اهداف اقتصادی و فرهنگی و سیاسی دو شهرستان  تاریخی و فرهنگ مند کاشان و آران و بیدگل ایجاد نماید ، شایسته است از مجموعه عوامل ستادی و اجرایی نیروهای آمورش و پرورش آران و بیدگل که در راستاری هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات اخیر از هیچ کوششی دریغ نورزیدند، تفدیر و سپاس داشته باشم و با آرزوی سلامت و توفیق همه این عزیزان بتوانیم با راهکارها و راهبرد ها و اهداف زیربنایی و سازنده ای  که نماینده شریف ما درمجلس دهم خواهند داشت ، برای فرزندان فردای این شهرستان، دنیای تازه تر و با نشاط تری را ایحاد کنیم. انشاآلله .


    محمد معدندار
                                                                       مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل    
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به روان پاک ائمه معصومین(علیهم السلام) خاصتا ام الائمه حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) و فرزند شایسته ایشان امام خمینی(رحمه الله) و شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس

محضر نماینده محترم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل؛

آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

سلام علیکم

انتخاب شما توسط مردم مؤمن و ولایتمدار منطقه کاشان و آران و بیدگل را به امت حزب الله و شهیدپرور و جنابعالی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، استعانت و توفیق روزافزون شما را خواستاریم؛ تا ان شاءالله در پیشگاه امام زمان و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه­ای(حفظه الله) و شهدای عزیزمان مایه سرافرازی و سربلندی و افتخار خود و مردم منطقه باشید.

بدینوسیله ضمن اعلام حمایت و آمادگی برای کمک در عرصه خطیر مجلس شورای اسلامی شایسته دانستیم از روی محبت و اخوتی که بین خود و شما احساس میکردیم(؛ که «إِنَّماالمُؤمِنُونَ إِخوَة») و از باب «فَإِنَّ الذّکرَی تَنفَعُ المُؤمِنِین» مطالبی را به عرضتان برسانیم. باشد که در پیشگاه حق تعالی سرافراز شویم:

1-   این انتخاب حاصل دلسوزی، دغدغه و بصیرت تمامی امت حزب الله است، نه فقط شورای اصولگرایی کاشان و شما مدیون و پاسخگوی تمام اقشار مردم هستید.


2-   حفاظت از رای و اعتماد مردم در جهت آرمان های انقلاب وظیفه اصلی شما به عنوان نماینده این ملت است.

3-   شما باید بعد از پیگیری اهداف کلان ملی، صلاح و منافع همه مردم منطقه را دنبال کند و حقوق مادی و معنوی مردم هر دو شهرستان را از مسئولین مطالبه کند.

4-   ضمن پیگیری مسائل فرهنگی و سیاسیِ ملی و منطقه­ای مبادا از مسائل معیشتی و اقتصادی مردم منطقه غافل شوید؛ تا نگاه مردم به اصولگرایان بدبینانه نشود.

5-   مردم از شما چهره­ای فعال و پرشور در مجلس انتظار داشته و خواهان ارتباط مستمر با شما؛ چه در منطقه و چه از طریق تریبون مجلس هستند.

6-   در عرصه جنگ فرهنگی، از آرمان های امام و شهیدان که همان آرمان های انقلاب اسلامی است کوتاه نیایید و فراموش نکنید که روی کدام صندلی قرار گرفته اید. این را بدانید که ما از شما چهره­ای دیالمه گونه انتظار داریم.

7-   و در پایان دو پیشنهاد برای کنترل و بهبود وضعیت منطقه:

1)     تشکیل حلقه های مشاوره­ای از بین نخبگان همه اقشار جامعه زیر نظر جنابعالی

2)     تعیین نماینده برای هر شهرستان به صورت جداگانه برای پیگیری مطالبات مردم از جنابعالی و تبادل اخبار و وضعیت هر شهرستان

با آرزوی سربلندی و اقتدار ایران اسلامی

سایه رهبری(حفظه الله) مستدام


مجمع متوسلین به حضرت زهرا(سلام الله علیها) - هیات شهدای گمنام شهرستان آران و بیدگل


انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری در تاریخ مردمسالاری دینی کشور عزیز مان ایران است.

مردم غیور شهرستان های کاشان و آران وبیدگل هم در یکی از پرشورترین انتخابات پس از انقلاب در این حوزه انتخابیه و همگام بادیگر هموطنان عزیر در سراسر کشور در انتخابات شر کت و آراء خود را در صندوق رای ریختند.

بی شک کاندیداهای دیگرنیز از شایستگی های خوبی برای احراز نمایندگی بر خوردار  بودند و با حضور خود و شور مضاعف طرفدارانشان در شکل گیری یک انتخابات پرشور نقش بسزایی ایفا نمودند. مطمئناً ملت ونظام از خدمات آنها در عر صه های دیگر استفاده خواهندکرد.

آنچه که بعد از نتایج انتخابات، کاندیداها  و طرفدارانشان باید به آن توجه داشته باشند رعایت  دوستی ها و همکاری ها برای پیشرفت و آبادانی منطقه است.
ضمن  تشکر و قدردانی از تلاشهای جناب  تیمسار منصوری، انتخاب شایسته  جناب آقای دکتر ساداتی نژاد بعنوان نماینده شهرستان های کاشان و آران وبیدگل با کسب رأِی بالای 70هزار نفری رای  را تبریک  و از خداوند متعال توفیق و سربلندی پیش از پیش را برای ایشان خواستاریم.

حسین نجاتی نژاد
رییس اتاق اصناف شهرستان آران وبیدگل
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۲
عبدالصمد مهرابادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
2
4
بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام و احترام وافره :
ضمن سلام به استاد ارجمند سلاله پاک فاطمه زهرا (س) جناب دکتر سید جواد ساداتی نژاد
این پیروزی بس عظیم را به شما بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمایم امید وارم در پناه حق پیروز و مستدام باشید .
احمد بافنده بیدگلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
2
4
برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
امید است درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز
موفق باشید
احمد بافنده بیدگلی
حبیب الله شریفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
2
4
ضمن تقدیروتشکر از جناب تیمسار منصورری که در یک دوره چهار ساله با هدف خدمت به مردم کارنامه خود را با موفقیت به پیان می برد و بار سنگین امر خطیر نمایندگی منتخب مردم را به جناب دکتر ساداتی نژاد واگذار و موفقیت ایشان را از درگتاه خداوند متعال مسئلت می نماید .
امید است جناب اقای دکتر ساداتی نژاد با عنایت به ظرفیت ها و پتانسیل مذهبی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و بویژه نیروی انسانی فریخته و نخبه که با تحصیلات عالی دانشگاهی و حوذه در شهرستان وجود دارد برای اهداف بلند خود که همان خدمت صادقانه به مردم منطقه می باشد استفاده نماید . ان شااله
شهروند ابوزیدآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
3
پیروزی جناب اقای دکتر ساداتی نژاد را تبریک عرض میکنم انشاالله موفق باشند.
مهدیه مرادپور آرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
3
جناب آقای دکتر ساداتی نژاد
از صمیم قلب انتخاب شایسته حضرتعالی را تبریک عرض می کنیم و امیدواریم با تلاش مجدانه خویش، طی دوره آتی مجلس شورای اسلامی، پاسخی در خور به اعتماد مردم فرهیخته آران و بیدگل بدهید.
مردم آران و بیدگل هم در دوره قبل و هم در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، با انتخاب هوشمندانه شان نشان دادند که ارزش "جمهوریت" نظام را دریافته اند و به نقش تعیین کننده خویش واقف اند...
به امید آنکه به زودی(حتی شاید با مساعی شما، در دوره پیش رو) سهمیه نماینده جدا برای شهرستان آران و بیدگل تصویب شود.
پایدار و پر توان باشید.
مجتبی باقری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
2
برادر بزرگوار جناب آقای دکتر ساداتی نژاد نصرآّبادی
سلام علیکم
بنده هم به نوبه خود این پیروزی را خدمت جنابعالی ، همشهریان سفیدشهری و کل منطقه کاشان و آران وبیدگل و نیز اصولگرایان کشور تبریک عرض نموده و موفقیت جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم
مجتبی باقری نصرآّبادی و جمعی از همکاران شهرداری سفیدشهر
همشهری نصرآبادی
|
-
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
2
آقای دکتر مبارک باشد انشالله موفق وپیروز باشید
میرمسعود سجادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
2
جناب آقای دکتر ساداتی نژاد

از صمیم قلب انتخاب شایسته جنابعالی را تبریک عرض نموده و موفقیت شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

میرمسعود سجادی
حسین محولاتی
|
-
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
2
تبریک به دکتر ساداتی نژاد عزیز
مهدی فلانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
2
برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
موفق و سربلند باشید .
وبلاگ چهل حصاران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
0
2
جناب اقای ساداتی نژاد
به واقع در بین نامزدهای مجلس، شما یکی از بهترین ها بودی که به حق خود رسیدی...!
بابت پیروزی تان به شما تبریک میگم و امیدوارم سربلند و جاوید باشی...
انجمن توسعه سفیدشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
0
3
انجمن توسعه سفیدشهر(نصرآبادیهای مقیم تهران )
موفقیت برادر بسیجی دکترسیدجوادساداتی نژاد رابعنوان نماینده مردم شریف شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی راتبریک عرض مینماید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
0
3
سلام آقای ساداتی نژاد باعرض تبریک به جنابعالی یادم هست که درگلزار شهدا به پدر شهید چه گفتی وقول دادی که چگونه خواهم بود پس به یاد داشته باش وفراموش نکن شهرستان آران وبیدگل را......
عباس انصاری تبار کاندیدای انتخابات مجلس دهم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
0
2
برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
باعرض سلام ،ادب واحترام
موفقیت جنابعالی رابعنوان منتخب مردم شریف وولایت مدارشهرستانهای کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک عرض نموده ،صحت ، سلامتی و توفیق روز افزون رابرایتان تحت توجهات حضرت ولی عصرامام زمان (عج )ازدرگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.
امید است درسایه رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان همواره درخدمت به اسلام و کشور عزیز وبزرگ ایران اسلامی موفق ومویدباشید.

عباس انصاری تبار کاندیدای انتخابات مجلس دهم
من الله التوفیق
رهگذر
|
-
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
1
0
سلام لطفا گزینشی عمل نکنید نظرات را منعکس نمایید تشکر
درنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
0
3
برادر بزرگوار آقای سید جواد ساداتی نژاد
سلام علیکم
عرض ادب ؛احترام و تبریک
قطعا شهرمان لایق شادی امروز بوده که الان هست چون حکمت اجازه ای غیر از این نمی دهد.
نکته ای که از باب وظیفه لازم می دانم ذکر کنم اشاره به سرنوشت نمایندگان این سامان در ادوار گذشته است که ظرفیت چندین پروژه ی تحقیقاتی را دارد آنهایی که روزی ولایت مداران انقلابی برای انتخاب شدنشان چنان کردند که برای شما در چند ماه گذشته. ولی درعرصه رقابت اخیر بعضی از آنها زیر خیمه رقیب جمع آمده بودند. ولی عزت نزد خداوند است وبس.خواهش می کنم عزیز مردم بمان.
کانون فرهنگی همای رحمت سفیدشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
0
2
کانون فرهنگی و مذهبی همای رحمت سفیدشهر
انتخاب دکترساداتی نژاد
رابه نمایندگی مردم شهرستانهای کاشان وآران وبیدگل
درمجلس شورای اسلامی راتبریک عرض مینماید.
انجمن توسعه سفیدشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۴
0
2
نصرآبادیهای بسیجی وایثارگر و کارکنان ادارات و

وزارتخانه های پایتخت راه یابی دکتر ساداتی نژاد

به مجلس شورای اسلامی تبریک عرض مینماید
انجمن توسعه سفیدشهر(نصرآبادیهای مقیم تهران )
مجید حمامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
0
1
ضمن خدا قوت به امیر کویر تیمسار منصوری در طول چهار سال که زحمات فراوانی برای منطقه کشیدند
انتخاب سید بزرگوار افتخار منطقه دکتر ساداتی نژاد را تبریک عرض مینماییم
باشگاه ذوالفقار سفیدشهر
محسن آقابيگي آراني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۷
0
2
با سلام ...جناب دكتر ساداتي ...ما دانشجويان آراني مقيم دانشگاه علوم پزشكي تهران هم اين موفقيت بزرگ را بشما تبريك ميگوييم....
سفیدشهریهای مقیم پایتخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
0
1
کارکنان سفیدشهری

بانکهای کاشان وآران وبیدگل و قم و تهران و اصفهان

موفقیت دکترساداتی نژاد راتبریک میگویند
((سفیدشهریهای مقیم پایتخت ))
بسیجیان
|
-
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
0
0
برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
باعرض سلام ،ادب واحترام
موفقیت جنابعالی رابعنوان منتخب مردم شریف وولایت مدارشهرستانهای کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک عرض نموده ،صحت ، سلامتی و توفیق روز افزون رابرایتان تحت توجهات حضرت ولی عصرامام زمان (عج )ازدرگاه حق تعالی مسئلت می نماییم. بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) دهستان حسین آباد کویر.
برگه زرینی برتاریخ سفیدشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
0
0
درود و سلام بر فرزند شهر کویریان سخت کوش

دکتر سید جواد ساداتی نژاد مردعلم و عمل

کانون فرهنگی مذهبی همای رحمت سفیدشهر
انجمن توسعه سفیدشهر(نصرآبادیهای مقیم تهران)
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری