امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۶۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۴
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
چه نيكو حالي دارد جناب دكتر ساداتی كه جايگزين اميری شد كه در اولين نطق خود در خصوص انتخابات گفت: همه بايد به نماينده جديد كمك كنند و بيش از همه خود من.
آران و بیدگل نیوز به نقل از کاشان نیوز - عباس آزادي مقدم آراني: شايد همگان، دكتر ساداتی را مرد موفق روزهای اخير در منطقه بدانند. او كه بيشترين تبركات را دريافت مي‌دارد و تمام كساني كه شايد تا چند روز قبل در ستادهای تبليغاتی ساير نامزدها فعاليت مي‌كردند اكنون براي ملاقات با وی وقت مي‌خواهند. مسئولان و مديران كاشان و آران و بيدگل او را به جلسات و نشست‌هاي خود دعوت مي‌كنند. اما هم ايشان و هم همه سياسيون واقفند كه بزودي و مثل برق و باد، نقادان، عملكرد 100 روزه، يكساله و چهارساله را بررسي خواهند كرد.
البته نه فقط بررسي، بلكه مقايسه با دوران قبل و قبل‌تر، از بد حادثه براي ايشان، قبل از دكتر ساداتي دوراني طلايي براي كاشان و آران و بيدگل بود.
هم از جنبه فعاليتهاي عمراني و هم از جنبه حيثيتي براي كاشان؛
داشتن نماينده‌ای كه به عنوان رييس گروه نمايندگان استان اصفهان، رييس گروه پارلماني ايران و انگليس، رييس گروه پارلماني ايران و سوييس و ... در متن خبرهای مهم صدا و سيما بود، داشتن نماينده‌ای كه با شناخت دقيق وضعيت جامعه و گرايش‌هاي آن، به عنوان يكي از حاميان دولت منتخب، و طراح و حامي اصلي "ساماندهي طرح خدمت سربازی"، از محبوب‌ترين نمايندگان مجلس در كل كشور بود، افتخاری بود براي كاشان و آران و بيدگل.
عضو ارشد كميسيون امنيت ملي مجلس و از نقادان و حاميان توافق هسته‌اي، افتخاري آفريد براي منطقه و مايه مباهات كاشان و آران و بيدگل شد.
و همه اينها مسئوليت جناب دكتر ساداتي را فراتر از يك نماينده معمولی، خطيرتر مي‌نمايد.
شايد 4 سال قبل، خاطرات مردم منطقه از آخرين كارهاي عمراني بزرگ و استراتژيك به سالهاي بسيار قبل برمي‌گشت كه فولاد به كاشان آمد، آزادراه تكميل شد و ... كه ديگر تكرار نشد تا انتخابات سال 90.
در حوزه عمراني و فعاليتهاي استراتژيك، مدتها بود كه كاشان با جمعيتي بيش از چند استان و بسيار آبادتر از بسياري از مراكز استانها، از قافله توسعه و رونق شهرهاي معمولي نيز جا مانده بود تا اينكه انتخابات سال 90 و پيگيري‌ها و تلاش وصف‌ناپذير منتخب مردم كاشان و آران و بيدگل، بسياري از طرح‌هاي نيمه‌تمام را به پايان رساند، كاشان را در چندين حوزه به عنوان قطب كشور معرفي كرد، روستاهاي كاشان را رونق بخشيد، مردم به نظام و منتخب نظام اميدوارتر شدند، حوزه ورزش و زيرساختهاي آن در منطقه رونق يافت، در حوزه فرهنگ و آموزش نيز دو مدرسه تيزهوشان در آران و بيدگل، رشته‌هاي جديد پزشكي در دانشگاه كاشان و بسياري طرحهاي ديگر اجرايي گرديد كه همه اينها دوباره كاشان را در قواره يك استان مطرح ساخت.
البته سوابق درخشان تيمسار منصوري در دوران دفاع مقدس، سلامت اقتصادي و اعتقاد همگان به پرهيز ايشان از تعصبات بيجا در سطح عالي نظام، جايگاهي را براي ايشان رقم زد كه كمتر نماينده‌اي آنرا داراست.
اما آنچه كه اتفاق افتاد اينكه دكتر ساداتي تا چندي ديگر صندلي سبز مجلس را به عنوان نماينده كاشان و آران و بيدگل در اختيار خواهد داشت.
شايد در ابتداي امر مشكلاتي كه تيمسار كوير با آن روبرو بود، دكتر جوان شهرمان با آن روبرو نباشد. همه مسئولان دو شهرستان با وي همراه هستند. هيچ تخريبي عليه او نيست و دشمن قسم خورده‌اي ندارد كه وي را به جرم آراني بودن يا كاشاني بودن، متهم به تعصب كند.
اما او ميراث‌دار، تيمسار منصوري است. شخصي كه ريالي از پول روستاها را در جاي ديگر حتي با علم بر تهمت زدن، تخريب و ... هزينه نكرد. او كه مشاوره‌هاي كارشناسي نخبگان شهر را بر توصيه‌ها و تهديدهاي بزرگان زر و زور ارجح مي‌دانست. او كه لحظه‌اي در پايان هفته‌ها آرام و قرار نداشت و مدام در حال سركشي بود و اميد را دل روستاييان و زحمتكشان جامعه زنده كرد و از سوي ديگر حامي صنعتگران، كارخانه‌داران و كارآفرينان واقعي بود. حمايتهاي خود را از آنانكه دغدغه توسعه صنعت و كسب و كار خود داشتند و به دنبال وام‌هاي دلالي نبودند دريغ نمي‌كرد و همه اينها بود كه او شد امير كوير و ديديم در انتخابات نتيجه آنرا.

و البته همه اينها مسئوليت جناب دكتر ساداتي را فراتر از يك نماينده معمولي، خطيرتر مي‌نمايد.

البته، چه نيكو حالي دارد جناب دكتر ساداتي كه جايگزين اميري شد كه در اولين نطق خود در خصوص انتخابات گفت: همه بايد به نماينده جديد كمك كنند و بيش از همه خود من.
و چه نيك مي دانيم اين فقط حرف نيست كه اگر غير از اين بود، تيمسار مي‌توانست حتي در شب آخر با اعلام حمايت از هر نامزدي، نتيجه انتخابات را تغيير دهد ولي او دغدغه‌ حزب و جناح و سياست‌بازي را نداشت.
جناب آقاي دكتر ساداتي، نقد 100 روزه و سالانه به زودي مي‌رسد و عمل به تعهدات، وعده‌هاي انتخاباتي، تلاش مستمر، پرهيز از سياسي‌بازي و همراهي با خدمت‌گذاران واقعي نظام و مملكت، در ترازوي آزمون قرار خواهد گرفت و آنچه كه براي هر مسئولي به جا مي‌ماند فعاليتهاي عمراني و فرهنگي ماندگار، ارتقاء جايگاه شهري و سطح رفاهي مردم در همه نقاط كشور و بويژه حوزه انتخابيه است.
براي جناب تيمسار در هر پست و منزلتي، آرزوي عزت مستدام و سلامتي و براي نماينده جديد شهرمان نيز آرزوي توفيق و بهروزي داريم.
عباس آزادي مقدم آراني
وزارت راه و شهرسازي، تهران

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۲
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
1
3
احسنت. امیر کویر خدماتی را به منطقه و کشورش کرد که سال های سال رکاتش ادامه دارد. سرافراز باشی امیر.
الهیار صالح نفت را ملی کرد و تیمسار منصوری برجام را. هر دو مایه افتخار هر ایرانی است
حبیب اله شریفی
|
Germany
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
1
1
ضمن تقدیر و تشکر از جناب مهندس ازادی مقدم که در خصوص روند فعالیت ها و ارزش های ماندگار یک انسان وارسته و توانمند بیان داشتند .
از درگاه خداوند منان برای همه خدمتگزاران و بویژه جناب دکتر ساداتی نژاد ارزوی توفیق و موفقیت داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
1
0
باسلام متن بسیارجالبی بود وبه نکات بسیار مهمی توجه شده است.انشااله آقای دکترساداتی نژاددراین عرصه موفق باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
1
0
ممنون از لطف شما که هر جا فرزند کویر خدمت کند مایه مباهات است و بس.
عابدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
1
1
با تشکر از نقطه نظرات اقای ازادی. واقعا که درست و به جا بود
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
0
1
الان این تعریف و تمجید از تیمسار بود یا چالش‌ها و فرصت‌های دکتر ساداتی؟!
والا ما چیزی که عبارت «چالش‌ها و فرصت‌ها» می‌فهمیم با تعریف و تمجید‌های این‌ شکلی فرق داره!
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
1
0
سلام آفرین بر این نگاه تیزهوشانه و واقع بین
آفتاب شرغی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
1
0
باسلام جناب آقای آزادی مقدم بدنبود درخصوص فرصتهای از دست رفته توصت آقای منصوری هم مطالبی را ارائه می دادی که شاید آیندگان کتابها بنویسند فرصتهای که برای جاه طلبی وخودخواهی ها از دست رفت ومهمتر از فرصت سوزی عدم توجه به مهمترین منابع این شهرستان که همان نیروهای انسانی بوداند که بعداز انتخابات سال 90زود فراموش شداند
محسن
|
-
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
1
0
باسلام دمش گرم تیمسار کویر لیاقت بهترین هارو داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
1
0
سلام
ضمن تشکر از نماینده سابق ولی نماینده جدید هم یک مدیر توانا و در سطح ملی است کارنامه درخشان او چنین چیزی را نشان می دهد کارهایی که او در سنین جوانی انجام داده است کم نظیر است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری