امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۷۳۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه:
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: نخستین کنگره ملی حضرت محمد هلال ‌بن علی(ع) با سخنرانی آیت الله سبحانی 6 خرداد ماه امسال در قم گشایش می یابد.

آران و بیدگل نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هلال: حجت‌الاسلام‌ و المسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: نخستین کنگره معرفی و تبیین شخصیت امامزاده محمد هلال بن علی (ع) در روز 6 خرداد ماه امسال در قم و شهرستان آران و بیدگل به‌صورت ملی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص امامزادگان که باید قطب فرهنگی شهرستان‌ها شوند، افزود: این کنگره با هدف معرفی امامزادگان در آران و بیدگل که یکی از قطب‌های زیارتی مهم استان اصفهان است برگزار می‌شود.

حجت الاسلام شرفخانی در خصوص دو بخش این کنگره گفت: بخش علمی این کنگره صبح روز پنجشنبه 6 خرداد با سخنرانی آیت الله سبحانی از مراجع عظام تقلید در قم برگزار می‌شود که برای بخش علمی این کنگره تا به‌ حال بیش از 300 مقاله از سراسر کشور به دست دبیرخانه رسیده است؛ از مقاله‌های برگزیده در قالب یک کتاب در قم با حضور علما رونمایی می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه اضافه کرد: در بخش دوم این کنگره، از مقاله‌های برگزیده تقدیر و تجلیل به عمل می‌آید.

وی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم این کنگره ملی به بهترین نحو و برای پیشرفت، گام‌هایی بلند به‌سوی معرفی امامزادگان بردارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد : نخستین کنگره ملی حضرت محمد هلال بن علی (ع) در روز پنجشنبه 6 خرداد ماه از ساعت 9 تا 13 در سالن اجتماعات فرهنگی آستان مقدس امامزاده شاه سید علی (ع) افتتاح و بعد از ظهر همان روز، ۶ خرداد ماه، از ساعت 20:30 الی 23 در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) در شهرستان آران و بیدگل با مراسم اختتامیه به پایان می‌رسد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری