امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۷۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال خواهران بسیجی، گرامیداشت شهدای مدافع حرم، روز گذشته در اتاق جلسات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
آران و بیدگل نیوز - تربیت‌بدنی ناحیه مقاومت بسیج: مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال خواهران بسیجی، گرامیداشت شهدای مدافع حرم روز سه شنبه 19 مرداد 95 با حضور نمایندگان 17 تیم از پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل راس ساعت 11 در اتاق جلسات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.

برگزاری قرعه‌کشی مسابقات والیبال خواهران بسیجی در آران و بیدگل

جناب سروان سلطانی‌فرد، مسئول تربیت‌بدنی ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل ضمن عرض خیرمقدم‌گویی به سرپرست تیم‌ها، کادر اجرایی و کمیته‌های هیات والیبال بسیج به بیان اهداف برگزاری این دوره از مسابقات پرداخت و اظهار داشت: هدف اصلی ما آماده‌سازی شبکه عظیم بسیج برای حضور در میادین مختلف دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان‌های مقدس آن است که در این راه با توکل به خدا و تلاش همه جانبه در جهت گسترش و تعمیم ورزش با حفظ موازین و ارزش‌های اسلامی، ایجاد انگیزه رقابت سالم بین ورزشکاران و شناخت استعدادها، پشتوانه‌سازی برای تیم‌های شهرستانی و تحکیم مبانی اخلاقی و ترویج روح و منش پهلوانی، تقویت روابط انسانی، ان‌شاءالله قدم برخواهیم داشت.

برگزاری قرعه‌کشی مسابقات والیبال خواهران بسیجی در آران و بیدگل

در ادامه برادر بسیجی امیر آرایش، مربی بین‌المللی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و رئیس هیات والیبال بسیج  ناحیه آران و بیدگل، نکاتی را در مورد نحوه برگزاری مسابقات و همچنین قوانین جدید والیبال عنوان داشت و اشاره‌ای هم به برنامه‌های آتی این هیات داشت.
با توجه به قرعه کشی انجام شده در جلسه، مسابقات روز اول به شرح ذیل اعلام می‌گردد.

بازی های روز اول

ردیف

نام تیم

نام تیم

1

شهید شاطریان

زینب کبری

2

شهید رحمتی

شهید امینیان

3

شهید صادقیان

شهید مطهری

4

فاطمه الزهرا(س)

بنت الهدی

5

شهیدان محمد زاده

شهید خراط

6

شهید شاهمیرزایی

شهیدمنعمیان

7

شهید احمدی

شهیدان اربابی

8

شهید هادی

شهیدان زاهدی

9

شهیدان اربابی

شهدای سادات


خانم گلچین، نائب رئیس هیات والیبال بسیج  و مسئول برگزای مسابقات اعلام داشت: این دوره از مسابقات با سه گروه 4 تیمی و یک گروه 5 تیمی به صورت دوره‌ای در قالب 36 بازی از تاریخ21/5/95 الی 29/5/95  توسط هیات والیبال ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل  با همکاری کانون جوانان بسیج  برگزار خواهد شد.

ضمنا افتتاحیه روز پنج شنبه 21 مرداد 95 در سالن 9 دی با حضور کلیه تیم‌ها ساعت 8 صبح برگزار خواهد شد.

برگزاری قرعه‌کشی مسابقات والیبال خواهران بسیجی در آران و بیدگل


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری