امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۸۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دوره مقدماتی کوهپیمایی ویژه بانوان در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
آران و بیدگل نیوز - روابط عمومی اداره ورزش و جوانان: هیات کوهنوردی شهرستان با همکاری و هماهنگی هیات استان اصفهان اقدام به برگزاری  یک دوره مقدماتی کوهپیمایی ویژه بانوان در شهرستان آران و بیدگل نمود.

برگزاری دوره مقدماتی کوهپیمایی در شهرستان آران و بیدگل

این دوره با حضور 12 نفر از بانوان کوهنورد از شهرستان آران و بیدگل و شهر نوش آباد به مدت سه روز در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه 24 لغایت 26 شهریورماه سال جاری در شهرستان و منطقه کوهستانی دره با حضور سرکار خانم زینب پرنده مدرس و مربی معرفی شده از طرف هیات کوهنوردی استان اصفهان برگزار شد.

برگزاری دوره مقدماتی کوهپیمایی در شهرستان آران و بیدگل

دوره کارآموزی کوهپیمایی به عنوان نقطه آغازین آموزش‌های رسمی کوهنوردی در ایران محسوب می‌شود. این دوره به منظور آموزش اصول پایه کوهپیمایی به علاقمندان کوهنوردی و طبیعت‌گردی طراحی و اجرا می‌گردد.
 شرکت در سایر دوره های کارآموزی رسمی (سنگ نوردی و برف ویخ) تنها پس از کسب مدرک قبولی در این دوره امکان پذیر می‌باشد.
 فرا گرفتن دانش کوهپیمایی و کوهنوردی و زندگی در طبیعت، استفاده از لوازم و وسایل استاندارد در برنامه های کوهنوردی ، استفاده از دانش فرا گرفته در اجرای برنامه های کوه ، آشنایی با کوه و خطرات کوهستان ،سازماندهی حرکات گروهی، جهت یابی ، صعودها و فرودها و حفاظت محیط زیست، آموزش انواع گره ها و... از موارد قابل ارائه در این دوره بود.

برگزاری دوره مقدماتی کوهپیمایی در شهرستان آران و بیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری