امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۸۳۶۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل، نتایج انتخابات هیئت امنای هیئت امام حسن مجتبی(ع) کوی سرمحله را اعلام کرد.
آران و بیدگل نیوز: حجت‌الاسلام سمیع الله مردان در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در این انتخابات که شب گذشته با حضور 296 نفر از اعضای اصلی و دست‌اندرکاران هیئت‌ امام حسن مجتبی(ع) در مرکز این هیئت برگزار شد، از مجموع آرای مأخوزه، امیرحسین آفتابی با 165 رأی، حسین مقابلی با 163 رأی، محمد اصغری با 142 رأی، حبیب الله سلطانی فرد با 117 رأی و محسن عباسیان با 116 رأی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت امنای هیئت انتخاب شدند.

اعلام نتایج انتخابات هیئت‌امنای هیئت امام حسن مجتبی(ع) کوی سرمحله

وی افزود: همچنین دخیل عباس قدیری با 100 رأی و مهدی نوروزی با 77 رأی به‌عنوان اعضای علی البدل هیئت امنای هیئت امام حسن مجتبی(ع) انتخاب شدند.
رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل خاطر نشان کرد: این انتخابات با توجه به پایان مهلت قانونی هیئت امنای قبلی و درخواست‌های مکرر اعضای هیئت و موافقت اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئت های مذهبی برگزار شد.
حجت الاسلام مردان اظهار داشت: تعداد 14 نفر متقاضی عضویت در هیئت امنای این هیئت بودند که از این تعداد، پس از تکمیل پرونده و بررسی صلاحیت ها نهایتا 10 در این انتخابات به رقابت پرداختند.
وی افزود: اقدامات اولیه جهت برگزاری این انتخابات شامل نام نویسی،بررسی صلاحیت نامزدها از طریق ارگان های مختلف، طراحی و چاپ تعرفه رأی و برگزاری جلسات هماهنگی انتخابات طی دو ماه گذشته از سوی اداره تبلیغات اسلامی انجام شد.
رییس ستاد ساماندهی امور فرهنگی در مناسبت های مذهبی آران و بیدگل ابراز امیدواری کرد: با توجه به نزدیک شدن محرم، با تشکیل جلسه هیئت امنا، برنامه ریزی جهت برگزاری باشکوه مراسم عزای حسینی در این هیئت تسریع شود.
یادآور می‌شود، انتخابات هیئت امنای هیئت امام حسن مجتبی(ع) با حضور اعضای شورای هیئت های مذهبی، کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل، نمایندگان فرماندار، نیروی انتظامی، پلیس اطلاعات، 4 تن از معتمدین هیئت در مرکز این هیئت برگزار شد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری