امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۸۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل گفت: بخش‌هایی از مرکز بهداشتی جامع سلامت شبانه‌روزی ابوزیدآباد دچار مشکل فرسودگی شده بود و از این رو 250 مترمربع از زیربنای این مرکز پلمپ شد.
آران و بیدگل نیوز: مسعود دهقانی، بیان کرد: زیربنای این مرکز یک هزار و 400 متر مربع است و از این میزان زیربنا، بخش هایی طی ماه های اخیر دچار نشست زمین شده بودند.

پلمپ 250 مترمربع از زیربنای مرکز بهداشتی ابوزیدآباد آران و بیدگل

وی تاکید کرد: با توجه به فروسودگی ساختمان و احتمال ریزش سقف مرکز بهداشتی ابوزیدآباد و به دلیل تامین سلامت کارکنان و مردم اقدام به پلمب حدود 250 مترمربع از این مرکز کرده ایم.
وی ابراز کرد: تعدادی از اتاق‌ها در این مرکز جابجا شده اند تا خدمات درمانی دچار اختلال نشود و هم اکنون کلیه خدمات درمانی به مردم در مرکز بهداشتی جامع سلامت ابوزیدآباد در حال ارائه است.
دهقانی در مورد بازسازی مرکز درمانی ابوزیدآباد گفت: کمیته بحران در دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این زمینه تشکیل شده است و مطالعاتی انجام شده و مسئولان فنی دانشگاه برای جابجایی تجهیزات و تاسیسات اقدام هایی را آغاز کرده اند.
وی ادامه داد: قرار است مرکز جامع سلامت شهری با مشارکت 50 درصدی خیران در داخل این مجموعه احداث شود.
دهقانی خاطرنشان کرد: 250 متر مربع فضای مرکز درمانی که پلمپ شده است اکنون قابل تعمیر نیست و دیگر از آن استفاده نخواهد شد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری